Yazılım için Gaming laptop alınır mı?

Muhtemelen Ai, cloud, data yada unity gibi vb.
Sistem özellikleri iyi olan bilgisayarlar işinizi görecektir. Oyun programlama girdiği zaman işin içine özellikle 3D olarak. PC'in özelliklerinin güçlü olması gerekli. Gaming Laptop'lar işinizi görecektir diye düşünüyorum, tek sıkıntı belki ekranların küçüklüğü olacaktır.

Dediğiniz gibiyse iyi olur.
Bütçe olarak 10 binden yukarı pek çıkmak istemiyorum ama cidden değecek bir şey olursa çıkabilirim.

Ne üzerinde çalışıyorsunuz, hangi alanda?
Ben iki alanda çalışıyorum, hem bilgisayar için oyun yazıyorum hem de Hacking ve Siber güvenlik alanları.

Çok oyun oynamam ama ultrabook her işimi görür mü?
Mesela Huawei D16 yeterli gelir mi?
İlginiz için teşekkürler :)
Ultrabook alacaksanız yükseltme imkanları kısıtlı olacak muhtemelen. O yüzden en baştan iyi bir konfigürasyona sahip bir model tercih edin. D16 güzel, ben de almayı düşündüm ama fiyatı biraz yüksek geldi.
Dediğim kriteri göz önünde bulundurun. Depolama ya da RAM artmıyorsa sonradan başınız ağrıyabilir.

Bütçe olarak 10 binden yukarı pek çıkmak istemiyorum ama cidden değecek bir şey olursa çıkabilirim.

Ultrabook alacaksanız yükseltme imkanları kısıtlı olacak muhtemelen. O yüzden en baştan iyi bir konfigürasyona sahip bir model tercih edin. D16 güzel, ben de almayı düşündüm ama fiyatı biraz yüksek geldi.
Dediğim kriteri göz önünde bulundurun. Depolama ya da RAM artmıyorsa sonradan başınız ağrıyabilir.

Depolama artıyor ama RAM 16'da sabit sanıyorum.

Bu model veya benzeri kuzenimde var. Şarjı pek gitmiyor ve fanları çok yüksek çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gaming laptop alacaksanız bunları alabilirsiniz:

Yeni konular

Geri
Yukarı