Yazılım için HP Victus nasıldır?

O zaman RTX veya RX grafik kartına gerek yok eğer oyun geliştirme yapmıyorsanız. Grafik kartı olmayan bir şey seçebilirsiniz. Daha hafif ve sessiz olacaktır ve daha iyi batarya ömrü olacaktır.
yazılım için minimum olması gereken özellikleri çoğunlukla gamer bilgisayarlar karşılıyor bu yüzden onlara yöneldim ama en uygunu hangisi hâlâ karar verebilmiş değilim

yazılım için minimum olması gereken özellikleri çoğunlukla gamer bilgisayarlar karşılıyor bu yüzden onlara yöneldim ama en uygunu hangisi hâlâ karar verebilmiş değilim
Yazılım deyip geçiştiriyorsunuz ama ne yapacaksınız tam olarak, mobil yazlım mı? Android dediğiniz için soruyorum. Mobil yazılım da olsa Android uygulama geliştirme programlarını Mac'te kullanabiliyorsunuz. Macbook ben bu yüzden öneriyorum, ömürlük bilgisayar.

Notebook taşınabilirlik açısından tercih ediliyor. Yarın öbür gün uzun süre dışsarıda vakit geçireceğiniz zaman Mac daha kullanışlı oluyor. Çok çok uzun süre gidiyor şarjı. Yazılımdan kastınız hangi yazılım olduğunu bilmiyorum, tek tip yok sonuçta. Ama şarjda kullanım süresine dikkat edin alırken. H serisi işlemcili bilgisayarlarda şarj süreleri çok uzun olmuyor.

Yazılım deyip geçiştiriyorsunuz ama ne yapacaksınız tam olarak, mobil yazlım mı? Android dediğiniz için soruyorum. Mobil yazılım da olsa Android uygulama geliştirme programlarını Mac'te kullanabiliyorsunuz. Macbook ben bu yüzden öneriyorum, ömürlük bilgisayar.
Siber güvenlik için, U serisi uzun pil ömrü veriyor

Siber güvenlik için, u serisi uzun pil ömrü veriyor.

Siber güvenlik işlerinde Kali Linux falan öneriyorlar. Önerirler mi bilmiyorum ama Huawei Matebook D16 diye bir model var. MediaMarkt'da elime aldığımda kağıt gibi hafifti yanlış hatırlamıyorsam. O işler GPU gerektiriyor mu, hangi işlemci gerektiriyor bir uzmana sorarsanız iyi olur.

Geri
Yukarı