Yazılım için Intel mi AMD mi?

arkadaşlar yazılım ve hız açısından soruyorum fiyatıda uygun olsun
fiyat için uygun bişey istiyosan ztn aacağın marka çok yüksek ihtimalle AMD olacaktır Ryzen 7 serisinde sana gereken çekirdek ve ghz hızına göre bir tane almanı öneririm ama e yapacağına göre konu çok değişir ama intel alman gerekmez

Yazını kışa çeviri merak etme.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bakayım bu fiyatlarda aklımda 360mm bir sıvı soğutma almak var. Bu tarz kiloluk soğutucuları takmak pek içime sinmiyor ya çatır çutur kıracak gibi duruyorlar.

Kasana bağlı, bence bunlar daha yakışıklı duruyor.
Benim kasam altta zaten işim ekran ile o yüzden pek görünüş önemli değil benim için 😅 daha çok performansa önem veriyorum aklımda şöyle birşey yapmak var.

zg1efkvr6pj61.jpg

Sıvı soğutmadan daha fazla verim alabilecek isem daha ucuza kule tipi mantıklı geliyor.

Benim kasam altta zaten işim ekran ile o yüzden pek görünüş önemli değil benim için 😅 daha çok performansa önem veriyorum aklımda şöyle birşey yapmak var.

Eki Görüntüle 912806

Sıvı soğutmadan daha fazla verim alabilecek isem daha ucuza kule tipi mantıklı geliyor.
Ya beyaz 6000 serisine düştüm ya, maşAllah hocam, güzel günlerde kullanın. çoğu 240mm soğutucu A500 ile aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı