Yazılım için kaynak önerisi

Tam tersine önerilir.
Önerilmese bile sana ne? Adam C# öğrenmek istiyorum diyor, C# hakkında kaynak vereceksin. Ya da cevap yazmayacaksın.

Hatan var.
Boşa mesaj kasıp vicdan yapmayın, böyle gibileri çok gördüm ben.
Ya sana ne ne ile başlayacaksa başlasın, adam senden dil önerisi istemiyor ki. Dili öğrenebileceği kaynak istiyor. Hay Allah'ım delireceğim.

Arkadaşım, bir kişinin üstüne bu kadar gidilmez ki.
Tamam öneri yapması yanlış olmuş ama neden büyütüyorsun? Sanki suç işlemiş gibi.
Delireceksen delirebilirsin, tutan yok.

Sevmediklerinize de "troll bu mesaj kasıyor" demeye devam edebilirsiniz, tutan yok.
O yazdığım şeyden bunu çıkarabilmek büyük yetenek. 😀
Daha okuduğunu anlamayan kişiler ile tartışıyoruz işte.

Basit bir eleştiriye böyle davranıyorsanız, eleştiri yapmayalım, yanlışları belirtmeyelim.
Hepimiz 4/4'yüz ya.

Eleştiri değil adama düpedüz saldırdın resmen.
Eleştiri buysa ofansif eleştiri yaparız, siz dert etmeyin onu.

İnternet kaynak dolu zaten. Ağaçlardan ormanı görememek oluyor C# yada başka popüler bir dil hakkında kaynak sormak. Her dilde kaynak fazlasıyla var.
Türkçe'den Çin'ce ye kadar. Tek yapmanız gereken, google veya her hangi diğer bir arama morotuna "C# dersleri" veya aradığınız dilde bir terim yazmak.

C# yerine Python ile başlarsanız sizin için daha kolay olabilir.

Çok doğru söylemiş. Sıfırdan başlanıyorsa Python en mantıklısı olacaktır. Zaten bir dilin mantığını çözdükten sonra diğerlerini öğrenmek çok zor olmayacak. Ne yazık ki ülkemizde Python vasat bir dil olarak görülüyor. İşin aslına bakılınca Google, Instagram, Netflix gibi birçok başarılı yapım Python eseridir.

Çok doğru söylemiş. Sıfırdan başlanıyorsa Python en mantıklısı olacaktır. Zaten bir dilin mantığını çözdükten sonra diğerlerini öğrenmek çok zor olmayacak. Ne yazık ki ülkemizde Python vasat bir dil olarak görülüyor. İşin aslına bakılınca Google, Instagram, Netflix gibi birçok başarılı yapım Python eseridir.

C# öğrenmek istiyorsa niye Python ile zaman kaybetsinki? Python'a veya başka bir dile ayıracağı zamanda C#'ta belli bir seviyeye kadar gelemez mi ben ilk C# ile başladım ve çok zorlanmadım mesela.

C# öğrenmek istiyorsa niye Python ile zaman kaybetsinki? Python'a veya başka bir dile ayıracağı zamanda C#'ta belli bir seviyeye kadar gelemez mi ben ilk C# ile başladım ve çok zorlanmadım mesela.

Adama saldırdıkları için yorum yaptım. Her dil öğrenilebilir. Önemli olan sebat edebilmek. C# C++, PHP, ASP başlangıç için biraz zor olabilir. Maksat yol göstermek.

Geri
Yukarı