Yazılım için laptop önerisi

Noll77

Decapat
Bütçe MacBook Air'i aşmayacak şekilde olsun. (ama o kadar da olmak zorunda değil)
Her türlü mobil uygulama geliştirme, oyun geliştirme vb. için.
Gerçekten bu işten anlayanlar yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

8 GB RAM'e sahip laptopları 16'ya yükseltmenizi tavsiye ederim.

Okul için de uygun mu? Programcılık okuyorum ve mühendisliğe geçmeyi düşünüyorum.

Elbette. Hem okul hem iş hem de oyun amaçlı kullanabilirsiniz.
Kuzenimde idepad var ve memnun değil aralarında en iyi rog duruyor ama o da ti değil...
Daha garanti bir öneriniz var mı fiyatı daha yüksek olabilir ama beni uzun yıllar götürsün.

Hocam Hepsiburada'dan bir bakın isterseniz.

ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 Intel Core i5 11400h 8 GB 512 GB SSD RTX 3050 FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar​

Bütçe MacBook Air'i aşmayacak şekilde olsun. (ama o kadar da olmak zorunda değil)
Her türlü mobil uygulama geliştirme, oyun geliştirme vb. için.
Gerçekten bu işten anlayanlar yazarsa sevinirim.

Yazılım için donanım önemli değil.
Ekranı en az 17,3 inch olsun yeter.

Hocam Hepsiburada'dan bir bakın isterseniz.

ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 Intel Core i5 11400h 8 GB 512 GB SSD RTX 3050 FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar​

Sağol ama batarya 2 saat gidiyor diyor yorumlarda pek hoş değil ve amd yi tercih ederim.
Daha iyi bir önerin varsa beklerim.

Yazılım için donanım önemli değil.
Ekranı en az 17,3 inch olsun yeter.
Nasıl değil? Android Studio, Xamarin gibi platformlar gayet de grafik kartına bakıyor. Ne kadar iyi o kadar iyi ve hızlı çalışıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…