Yazılım için Laptop önerisi

Bütçe
Max 16.00₺'yi geçmemesi güzel olur.
Bu arada aldığım satıcı sorun çıkaracak gibi adama böyle böyle bir sorunu var iade edeceğim dediğimde HP'ye yönlendiriyor beni direk adam sattığı ürünün arkasında duramıyor.

Monster tonfang alabilirsiniz iade olursa.

Kime sorsam Monster önermiyor emin değilim.

Hocam her şeyde keşfettim, bir şeyin başına oyuncu getirince hep sorun çıkıyor. Pazarlama taktiği. Keşke normal bir Ultrabook alsaydınız, param olsa bende alırım. Çünkü yazılımcıyım diye gösteriyor yani. Kocaman laptopu nasıl taşıyacaksınız.

Taşıması sıkıntı değil orası kolay mesele tüm işlerimi sorunsuz yapabilmek ayrıca oyun içinde alıyorum bu sebeple işimi görmez Mac.

Bu arada aldığım satıcı sorun çıkaracak gibi adama böyle böyle bir sorunu var iade edeceğim dediğimde HP'ye yönlendiriyor beni direk adam sattığı ürünün arkasında duramıyor.

Kime sorsam Monster önermiyor emin değilim.

Taşıması sıkıntı değil orası kolay mesele tüm işlerimi sorunsuz yapabilmek ayrıca oyun içinde alıyorum bu sebeple işimi görmez Mac.
Ben Mac demedim ki hocam zaten. Huawei Matebook gibisinden yani. Mac'i ben de kullanışlı bulmuyorum, bir kere macOS'ten nefret ediyorum :D

Linux da kurulmuyor Asahi dışında, rezil bir OS.

Satıcı ile konuştum ve durumumu olabildiğince detaylı anlatmaya çalıştım ürünü gönderin kontrol edelim duruma göre aksiyon alırız içiniz rahat olsun dedi iade veya değişim ikisi de bana uyar dedim ayrıca buradan bir mesaj vermek istiyorum "bir şey olduğu gibi çalışıyorsa kurcalamayın :D sonra böyle olur " 😅😂

Satıcı ile konuştum ve durumumu olabildiğince detaylı anlatmaya çalıştım ürünü gönderin kontrol edelim duruma göre aksiyon alırız içiniz rahat olsun dedi iade veya değişim ikisi de bana uyar dedim ayrıca buradan bir mesaj vermek istiyorum "bir şey olduğu gibi çalışıyorsa kurcalamayın :D sonra böyle olur " 😅😂
İngilizce bir atasözü var bunun için;
"If it ain't broke, don't fix it."

Yeni konular

Geri
Yukarı