Yazılım için Lenovo V15 yeterli mi?

emrre.exe

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayar mühendisliği okuyorum. Yazılım öğrenmek, kendimi geliştirmek ve gündelik işler için laptop bakınıyordum. Aşağıdaki bilgisayar üzerinde karar kıldım. Fiyatı özelliklerine göre çok uygun geldi. Bu laptop hakkında bilgisi olanlar yorum yapabilir mi? Sizce nasildır kronik sorunu var mı? Almaya değer mi? Beni 3 4 sene götürebilir mi?

Ayrıca bu model ile diğer V15 G3 modelleri arasındaki fark nedir? Bu modelde olan ABA ifadesi ne anlama geliyor?

3 4 Sene götürmesi zor. Genel olarak kullanımada bağlı ama bu laptopun seni 3 4 sene götüreceğini düşünmüyorum.Asıl soruna gelecek olursak oyun oynamazsan gündelik işlerini yaparsan seni rahatca 2 sene idare eder bence.

3 4 Sene götürmesi zor. Genel olarak kullanımada bağlı ama bu laptopun seni 3 4 sene götüreceğini düşünmüyorum.Asıl soruna gelecek olursak oyun oynamazsan gündelik işlerini yaparsan seni rahatca 2 sene idare eder bence.
Peki ben bu laptopu alırsam 2 sene sonra satıp üzerine para ekleyip üst model birşey alabilir miyim. Değerinde çok düşme olur mu sizce.

Bütçem buna yetiyor o yüzden pek fazla seçeneğim yok. 5825u işlemcisinin diğer 5500u 5700u 5625u işlemcilerinden daha fazla performans vereceğini düşünüyorum.

Şuan kullandigim laptop birinci nesil intel işlemcili 4 gb ramli berbat birşey o yüzden acil olarak yeni laptop almam lazım.

Gayet yeterli i5 son nesil'lerede bakabilirsiniz.
İ5 1240p gibi modeller mi acaba ? Önerebilir misiniz.

Peki ben bu laptopu alırsam 2 sene sonra satıp üzerine para ekleyip üst model birşey alabilir miyim. Değerinde çok düşme olur mu sizce.

Bütçem buna yetiyor o yüzden pek fazla seçeneğim yok. 5825u işlemcisinin diğer 5500u 5700u 5625u işlemcilerinden daha fazla performans vereceğini düşünüyorum.

Şuan kullandigim laptop birinci nesil intel işlemcili 4 gb ramli berbat birşey o yüzden acil olarak yeni laptop almam lazım.
elbette artar ancak bu laptop artarsa diğer laptoplarda hayli hayli artar. o yüzden üst model alman biraz zor.

haberlerde duyduğuma göre üniversite öğrencilerine tek seferlik vergi indirimi olacakmış şuanlık seni idare edebilecek bir bilgisayar olan "lenova ideaped 1 " alıp vergi indirimi olduğundada mac almayı düşünebilirsin.

elbette artar ancak bu laptop artarsa diğer laptoplarda hayli hayli artar. o yüzden üst model alman biraz zor.

haberlerde duyduğuma göre üniversite öğrencilerine tek seferlik vergi indirimi olacakmış şuanlık seni idare edebilecek bir bilgisayar olan "lenova ideaped 1 " alıp vergi indirimi olduğundada mac almayı düşünebilirsin.
Vergi indirimi gelirse söylediğiniz şeyi yapabilirim. Tabii o zamana kadar laptop fiyatlarının, döviz kurlarının sabit duracağını hiç sanmıyorum.

Ayrıca lenovo ideaped 1 dediginiz model hangisi ? Link atabilir misiniz.

Arkadaşlar ilk attığım laptopu sipariş verdim. Gelince deneyimlerimi sizinle paylaşırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı