Yazılım için Nasıl Bir Monitör Lazım?

Yok hocam tasarım falan değil sadece Android oyun. Hazır eliniz değmişken bir de linkleseniz :D.

Kullanıyorum tek sorunu benim gözümde çerçevesi büyük biraz gece kullanımda gözükmüyor ama gündüz biraz belli oluyor. F/P olarak iyi denilebilecek bir monitör. (22' vs daha iyi olur ama bütçeniz nedir)

Hepsinde yaparsin ama ozellikle renk gamutu iyi monitorlerde calismak goz icin daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hepsinde yaparsin ama ozellikle renk gamutu iyi monitorlerde calismak goz icin daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Keşke bütçemi aşmasa da alabilsem sRgb.

Yazılımcıyım 2K 60hz yada FHD 60hz en az 27 inch bir monitör bakın derim

2K
1080P

Yorumunuza katılıyorum ama kodlama açısından tek seferde daha çok satır kod görebilmek için dikey kullanılan monitörler bence daha kullanışlı olur

Evet, haklısınız. Ben birden fazla pencereyle uğraşırsa diye demiştim. :)

React Native ile çalışırken aynı anda 3 - 4 pencerenin açık olması gerekiyor mesela. Tek 24 inç monitörle pek pratik olmuyor benim için. :)

Hepinize teşekkürler. Sanırsam Android oyun programlama için bu monitörü alacağım:

Geri
Yukarı