Yazılım kursu alacağım, sizlerden tavsiye istiyorum

C# dan başlamanı tavsiye ederim. sonra OOP mantığını kavrarsın. Udemy tavsiye etmem çünkü yeni başlayanlar için hocaya bir sürü soru sorman gerekecek ve havada kalıyor sıkılıyorsun. Kurs olarak da arkadaşlarım şişli de infotech academy kursunu tavsiye etti. Yorumları da inceledim araştırdım ve kaydoldum gayet memnunum, hocalar gerçekten çok iyi, kurum da önemli fakat iş hoca da bitiyor.

İlk etapta forumlardan veya udemy den öğrenmek çok sıkıntılı. 1 yılım boşu boşuna gitti. en iyisi uzman desteği. Forumlarda araştırdım en iyi yazılım eğitimi öğrenebileceğim kurs olarak Infotech Academy yazmıştı biri. Eğitmen tarafı gerçekten çok iyi. bence uzman desteği ile başlayın. İncelemek isteyenler için: Infotech Academy Eğitimler

Merhaba. Udemy üzerinden yazılım kursu alacağım daha önceden belli başla birkaç programlama dillerine giriş seviyesinde başlamıştım ama kurs almamın daha doğru olacağını düşündüm. Ama takıldığım bir nokta var oyun geliştiricisi olmak veya en azından bir o ortama girip nasılmış yapabilir miyim görmek için ya oyun geliştirme kursu alacağım (bu kurslarda oyunlar için kullanılan c# kodlarını öğrenebiliyoruz) ya da direkt olarak yazılım dilini (örnek c#, python vb.) alacağım ne yapmalıyım karar veremiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Udemy kurslarına para vermek yerine İngilizce öğrenmenizi tavsiye ediyorum.

Öncelikle algoritma mantığını, problem çözmeyi, analitik düşünmeyi öğrenin. Daha sonra ne yapacağınıza bağlı olarak bir dil öğrenirsiniz. Zaten çoğu dilin belirli standartları var onları öğrenmeniz kolay olacaktır ayrıntılarını ise çalışarak projeler geliştirerek öğreneceksiniz. Örneğin bir proje için insanlar uygun bir dil bulamayıp kendi dilini yazıyorlar.
Hocam bende düşünüyorum da bu siteden hangisi önerirsiniz ? Site
Bende konu açmıştım bakarsanız sevinirim. Konu

Bu süreçte remote olarak yapılacak işlerin sayısı oldukça arttı. Ben size kendim deneyimlediğim kursu tavsiye edebilirim. Ben 8 ay devam ettim çok şey öğrendim. Halihazırda IT alanında çalışıyorum. Buradan kursu tamamlayan arkadaşlarım büyük oranda iş sahibi oldular. DevOps, Full Stack ve Data Science konusunda kapsamlı eğitimleri var. Computer Science diploması olmayan ve hatta ev hanımı bazı arkadaşlarım dahi bu kursun sonunda 100k işlere başladılar. Ben kesinlikle tavsiye ederim ancak ciddi çalışman gerekecek 9 ay boyunca. Dilersen linkten sitelerini inceleyebilirsin. Online Career IT Training School - Clarusway

@alexdun Hocam biz de araştırıyoruz aynı kursu.
Sizin katıldığınız zamanlarda fiyatları ne durumdaydı, ödemeyi nasıl yaptınız?
Kurs genelinden memnun kaldınız mi?

Son düzenleme:
@alexdun Hocam biz de araştırıyoruz aynı kursu.
Sizin katıldığınız zamanlarda fiyatları ne durumdaydı, ödemeyi nasıl yaptınız?
Kurs genelinden memnun kaldınız mi?
Hocam sitesine girince ana sayfada online olarak sorularınızı cevaplıyorlar. Çeşitli ödeme seçenekleri mevcut. Size uygun planı bulabilmek için siteyi ziyaret etseniz daha sağlıklı sonuç alırsınız ve emin olun memnun da kalırsınız.

Şu anda talep üzerine olan yeni bir program hakkındaki deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. SFDIFY'de Salesforce Geliştirme Programı öğrendim ve bunu yaptığıma sevindim. 6 ay süren, eğitmen eşliğinde, canlı eğitim sınıfları sunuyorlar. Bu başarınız için bir kısayol olduğunu düşünüyorum. Programs | SFDIFY

@mehmet120358 hocam bu salesforce olayini her yerde duyuyoruz ama biraz daha bilgi alsaydik ne programlama dilleri ogrenicez mezun olunca hangi title'la bulabilicez? Siteyi ilk firsatta inceliycem tesekkur ederim

@mehmet120358 hocam bu salesforce olayini her yerde duyuyoruz ama biraz daha bilgi alsaydik ne programlama dilleri ogrenicez mezun olunca hangi title'la bulabilicez? Siteyi ilk firsatta inceliycem tesekkur ederim
Salesforce Admin ya da Developer olarak iş bulursun eğitimine göre. Eğitim sonunda sertifikasyonun olacak ona da 200 dolar dolaylarında bir para vererek ulaşıyorsun. Admin için ayrı Developer için ayrı sertifikasyonlar var.

Apex ile CRM uygulamaları geliştirip şirketlerin isteklerine göre özellikleri geliştirdiğin bir platformun parçası oluyorsun. Eğitime başlamak için Bilgisayarcı(!) olmaya gerek yok ancak yine de en azından 2 yıllık bilgisayar okumanın bile faydasını gördüm ben. SQL ile alakalı HTML-CSS-JS ile alakalı bazen işim düşüyor eski bilgilerime.

Parası yurtdışında iyidir ve çokça eleman arandığı durumlar olur lakin İngilizceyi de ona paralel iyi bilmek gerektirir.

Konuyla alakalı olarak bu işleri yapan adamların ağır bilgisayarlara ihtiyacı yok. Ekran kartı mümkünse olmasın. Bendeki Alienware'ı bu yüzden değiştirdim. 3070Ti iyi güzel de sırtta hamal gibi taşınmıyor sürekli. MacBook Pro'ya geçtim. Hem hafif hem de CRM uygulamalarının tamamına Mac platformundan ulaşabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı