kozmikbaykuş

Femtopat
Liseye geçtim üniversitede yazılım mühendisliği okumayı düşünüyorum. Yurt dışında okuyacağım. Sonra yurt dışında çalışmayı düşünüyorum. Sizce okunur mu? Herkes oraya yönelde. İş bulamazsın. İşsiz kalırsın diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Liseye geçtim üniversitede yazılım mühendisliği okumayı düşünüyorum. Yurt dışında okuyacağım. Sonra yurt dışında çalışmayı düşünüyorum. Sizce okunur mu? Herkes oraya yönelde. İş bulamazsın. İşsiz kalırsın diyorlar.
Kanka okunabilir önü açık. Lakin benden sana tavsiye tercih kağıdına sakın makine mühendisliği yazma Allah korusun çıkarsa çok eziyet çekersin.

Seviyorsan yönelebilirsin. Sadece giderek rekabetin arttığı bir yer olduğu için kendini geliştirmen gerekiyor. Alanında en iyilerden olmaya çalış.

Severek yaptığın her meslekte para kazanırsın. Sallıyorum yazılıma göre düşük puanla öğrenci alan çevre mühendisliğinden mezun olmuş iyi bir çevre mühendisi iyi bir yazılımcı ile aynı parayı kazanır. Önemli olan yaptığın işi sevmek çünkü sevmediğin şeyde kendini geliştiremezsin.

Hatta üniversiteyi de yurt dışında okursanız çok iyi olur. Lisenin başından hedef belirlemeniz iyi. Gelecekte meslek potansiyeli yüksek olan bir bölüm. Tüm meslek gruplarında yazılım, program kullanılmaya başlandı. Şirkette çalışmak veya freelance işler gibi iş kolaylığı var, kendi evinizden çalışmanın rahatlığı ve meslek kazalarının ihtimali yok denecek kadar az

Hatta üniversiteyi de yurt dışında okursanız çok iyi olur. Lisenin başından hedef belirlemeniz iyi. Gelecekte meslek potansiyeli yüksek olan bir bölüm. Tüm meslek gruplarında yazılım, program kullanılmaya başlandı. Şirkette çalışmak veya freelance işler gibi iş kolaylığı var, kendi evinizden çalışmanın rahatlığı ve meslek kazalarının ihtimali yok denecek kadar az

Üniversiteyi hangi ülkede okumayı önerirsiniz.

4 yılda çok şey değişebilir şimdiden ülke belirlemek biraz zor olabilir. Ülkeler hakkında araştırma yapmadım

Geri
Yukarı