Yazılım öğrenmek için program önerisi

Merhaba, ben yazılım öğrenmek istiyorum. Önerdiğiniz bir program var mı?

Yazılımı program öğretmez. Programlar ile kod yazarsınız yazılımı öğrenmek için internetten kaynak bulun tavsiyem Udemy'den paralı kurs alın.

Merhaba, ben yazılım öğrenmek istiyorum. Önerdiğiniz bir program var mı?

Program ile yazılım öğrenilmezki oyun geliştirmek istiyorsan Unreal Engine Unity gibi programlar karakter yapmak tasarım yapmak istiyorsan Blender gibi programlar kodlama mantığını öğrenmek istiyorsan Python Java C# C++ gibi yazılım kaynaklı uygulamalar kullanabilirsin onun dışında internette ücretsiz videolardan izleyerek temel mantığını oturtabilirsin veya para verip makale satın alıp inceleyip tekrar edip kafanda oturtabilirsin zaman alan bir iş olduğu kesin.

Yazılım öğreneceğim diye oturup yazılım öğrenilmez. Bilgisayarın karşısına geçersin, ben şunu yapmak istiyorum, böyle yapmak istiyorum dersin sonra onun için uygun yazılım dilini bulursun. Yapay zeka işleri için Python, oyun yapmak için C#/C++, web için HTML/CSS/JavaScript gibi. Web derya deniz, PHP’si var, JavaScript frameworkleri Node.js ve React Native var… Var oğlu var. HTML/CSS/PHP ve bir tutam JavaScript adam olana çok bile, öğren geç 🤣 Hatta Wordpress işine girsen daha iyi ekmek yenir.

Geri
Yukarı