Yazılım öğrenmeye nereden başlanmalı?

Quewer

Hectopat
Makaleler
2
Herkese merhabalar. Ben yazılım öğrenmek istiyorum çünkü meslek seçimim bu yönde olacak. Yazılım öğrenmeye nereden başlamam gerekiyor? Yardımı olacaksa bir Arduino setim var ancak yazılımları İnternet'ten bakıp kopyala-yapıştır yapıyorum. Yazılım konusunda bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, yazılımda nereden başlamak gerekiyor, nasıl yapılıyor bilmiyorum fakat şunu biliyorum. Yazılım için ( çok ) iyi bir İngilizce'niz olmalıdır. Bu arada ''C++'' dili kolay diye biliyorum.

Evde kalmak o kadar da zor değil be.🙃

Son düzenleme:
Hocam, yazılımda nereden başlamak gerekiyor, nasıl yapılıyor bilmiyorum fakat şunu biliyorum. Yazılım için ( çok ) iyi bir İngilizce'niz olmalıdır. Fakat ''C++'' dili kolay diye biliyorum.

Evde kalmak o kadar da zor değil be.🙃
Önce algoritmaları öğrenmeli ve İngilizce'nizi geliştirmelisiniz. Daha sonra amacına yönelik dil öğrenebilirsiniz.

İngilizcem iyidir benim. "Çok" demek belki yanlış olur ancak yavaş yavaş geliştiriyorum 🙂
Kişiden kişiye değişir. Selman Kahya'nın videolarını izleyerek başla istersen. BTK var, Udemy var. YouTube'da bir sürü rehber var.

Telefonun ve bilgisayarın dilini İngilizce yap. Temel kavramlar oralarda yatıyor çünkü.

Telefon ve bilgisayardan çok PS4 kullanıyorum. Onun dilini değiştirmemin de bir faydasını görür müyüm?

Yeni konular

Geri
Yukarı