Yazılım olarak ekran kartını değiştirme

• Konuyu başlatan zetaV
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 585

zetaV

Picopat
Daha fazla  
Merhaba üste gördüğünüz üzere ben ekran kartımı değiştirmek istiyorum ama fiziksel olarak değil. Yani şöyle anlatayım. Görev Yöneticisi'ni açtığımda performans kısmında istediğim ekran kartının yazmasını okumasını istiyorum. Bunu istememin sebebi ise kullanacağım programın 1080 Ti üstü desteklememesi. Şu anki kartım GTX 1650 Super biraz saçma gelebilir ama mümkün sanırsam.

Kartın BIOS'u üzerinden oynarsın ve sistem kartı GTX 1080 Ti'ı bırak RTX 4090 olarak bile görebilir, ancak bu sefer driver hatası alırsın ve ekran kartı sürücüsü çalışmadığı için kart ile herhangi bir program açamazsın. Fake GPU'da olan işlem bakabilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Bu işleri profesyonel kişiler yapıyor diye biliyorum. Belki 3. taraf programlarla yapılabilir fakat bu ne kadar güvenli olur bilmem.

Kullanacağınız program 1080Ti üstü desteklemiyorsa demek ki altını destekliyor. Sizin de kartınız GTX 1650 Super ise burada sorun nedir? Yazınız ile sorununuz çelişkili.

Kullanacağınız program 1080Ti üstü desteklemiyorsa demek ki altını destekliyor. Sizin de kartınız GTX 1650 Super ise burada sorun nedir? Yazınız ile sorununuz çelişkili.
Şöyle Söyliim Benim Kartım Gtx 1650 Super 2019 Üretim Kullanıcağım Programın Sürümü 2017 version Yani O zamanlar Benim Kartım Çıkmamıştı Ayrıca 1080 Tİ üstü Desteklemiyor dedim

Geri
Yukarı