Yazılım projeleri için web site

Kendi domain ve hostunuzu alıp yayınlayabilirsiniz.

Bu konuda pek araştırma yaptığımı söyleyemem bu işlemler için bir site mi önerirsiniz yoksa kendim mi yazmalıyım sizce?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
GitHub üzerinden paylaşıyorum hocam şuan zaten GitHub dışına çıkmak istiyorum

Bu konuda pek araştırma yaptığımı söyleyemem bu işlemler için bir site mi önerirsiniz yoksa kendim mi yazmalıyım sizce?

Hazırladığınız siteleri kolayca özelleştiremiyorsunuz özellikle webci iseniz bazı yerleri kaldırıp eklenemenizi vs. bünye istiyor denebilir kısaca kendiniz yazarsanız çok daha iyi olur.

Hazırladığınız siteleri kolayca özelleştiremiyorsunuz özellikle webci iseniz bazı yerleri kaldırıp eklenemenizi vs. bünye istiyor denebilir kısaca kendiniz yazarsanız çok daha iyi olur.
İlham alabileceğim bir örnek verebilir misiniz ? daha önce web site yazmadım bir örnek siteye bakarak yazmak daha iyi olur

Statik kullanıcaksan gerek yok, sadece domain alıp githuba yönlendir.

Hocam herkes GitHub arayüzünden anlamıyor. Bazı kullanıcılar web site üzerinden inceliyor yalnızca. Birkaç kez bu tür sorunla karşılaştım bu yüzden web site kurmayı düşündüm.

En İyi Blog Siteleri: İlham Alabileceğiniz 9 Blog Örneği burada birçok örnek var hocam tasarımlarından ilham alabilirsiniz.

Teşekkür ederim hocam.

Geri
Yukarı