Yazılım ve oyun için 65.000 TL'ye kadar laptop önerisi

Düşünmeden alın muadilleri G16'yı ve Vector'u ezer.

ASUS TUF serisinin ısınma problemi var ve G16 çöp, G17'ise fiyatını hak etmiyor. MSI markası ise iyice bozdu alınabilecek 1-2 modeli kaldı. Dell'de de bu bütçede sadece G16 tercih edilir fakat Helios 2'ye katlar.

Acer hariç dediğiniz tüm markalardan uzak durmak iyidir fakat önerilerinizde marka tabanlıdan çok model tabanlı öneriler yapmanız daha iyi olur.

Victus bu bütçede alınabilecek en son cihazlardan. Attığınız modelde tercih edilmez daha iyi bir model var aynı fiyata.
Attığım model değil, Attığın modelin donanımı benim attığıma kıyasla daha iyi.

ASUS TUF serisinin ısınma problemi var ve G16 çöp, G17'ise fiyatını hak etmiyor. MSI markası ise iyice bozdu alınabilecek 1-2 modeli kaldı. Dell'de de bu bütçede sadece G16 tercih edilir fakat Helios 2'ye katlar.

Acer hariç dediğiniz tüm markalardan uzak durmak iyidir fakat önerilerinizde marka tabanlıdan çok model tabanlı öneriler yapmanız daha iyi olur.

Victus bu bütçede alınabilecek en son cihazlardan. Attığınız modelde tercih edilmez daha iyi bir model var aynı fiyata.
Doğrudur hocam ben burada tavsiyeden çok laptop alacak arkadaşa kendi deneyimlerimden ufak bir bilgilendirme yaptım. Bunu zaten bu şekilde iyi kötü olarak ayıramayız bunlar her faktöre göre değişim gösterebilir misal sıfır araba alıyorlar 2 kişi biri antalyada oturuyor biri ankara 1-2 yıl sonra antalyada oturan kişi sıkıntı yaşıyor ama ankaradakinde problem yok.
Yapılacak ısı testleri içinde; konum, ortalama sıcaklık gibi birçok etkende bulunuyor.
Asus TUF denemedim ancak ROG'da bir problem yaşamadım ama fiyatları biraz uçuk geliyor bana.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı