Yazılım ve oyun için Lenovo ThinkBook alınır mı?

batustubble

Femtopat
Daha fazla  
Yazılım ve oyun için laptop bakınırken Lenovo ThinkBook Gaming adı altında bir laptopa rastladım. 48 GB RAM, Ryzen 9 5800hx işlemci, 2TB SSD ve RTX 3060 ekran kartı. İndirimsiz fiyatı 30.000TL civarı. Alınır mı?

SSD yüksek olması gerekirse.

Buna bak o kasa o işlemci ile çok ısınır:

Hitler'in fırını gibi olur.

Daha iyisi bulunur bunun. RTX 3080 köpeğin olur.
3070 de olabilir.
Ekran kartından çok işlemci ve ram gerekli bana hocam. Ayrıca Casper’ın önerilmeyen bi marka olduğunu duymuştum.

TV'ye falan bağlarsan oyun oynarsın güzelce.
Bana göre normal kasa alınmalı oyun için.

Buna bak o kasa o işlemci ile çok ısınır:
Bu bilgisayar gerçekten çok sağlam ama ssd çok düşük. sadece c++ ve c# yazılım dilleri için indireceğim programlar 250gb civarı ediyor. o yüzden bunlara yaklaşamıyorum.
TV'ye falan bağlarsan oyun oynarsın güzelce.
Bana göre normal kasa alınmalı oyun için.
Dediğim gibi “Yazılım” için de geçerli. ayrıca şuan toplama bilgisayar piyasasından haberin yok galiba hacım. Kasa toplamak çoğu zaman daha pahalıya mâl oluyor. Ayrıca kampüse elimde koskoca kasa ile gidemeyeceğim için, lütfen mantıklı yorumlar yazın.

Bu bilgisayar gerçekten çok sağlam ama ssd çok düşük. sadece c++ ve c# yazılım dilleri için indireceğim programlar 250gb civarı ediyor. o yüzden bunlara yaklaşamıyorum.

Dediğim gibi “Yazılım” için de geçerli. ayrıca şuan toplama bilgisayar piyasasından haberin yok galiba hacım. Kasa toplamak çoğu zaman daha pahalıya mâl oluyor. Ayrıca kampüse elimde koskoca kasa ile gidemeyeceğim için, lütfen mantıklı yorumlar yazın.
Ben evde sandım kanki. Okumadım yazıyı.

Geri
Yukarı