Yazılım yöneticisindeki Lutris sürümü eski

trans_women

Hectopat
Makaleler
4
Linux Mint'te Lutris'in sitesinden en güncel Lutris'i indirip yüklemeye çalıştığım zaman, ''Yazılım kanalında daha eski bir sürüm mevcut, ve o işletim sisteminiz tarafından daha iyi desteklendiğinden oradakini kurmanız önerilir.'' diye yazıyor. Yazılım yöneticisini açıp baktığımda oradaki sistem paket Lutris'in eski bir sürümde olduğunu görüyorum. Yazılım yöneticisinde bir de Flatpak Lutris var ve o en yeni sürümde. Ben de mecburen onu kurdum. Hangi Lutris'i kurmalıyım? Github'dan indirdiğim en güncel Lutris'i mi, Flatpak mı yoksa eski sürümü mü?

Linux Mint geliştiricileriyle iletişim kurabilseydim yazılım yöneticisindeki sürümü güncellemelerini söylerdim. (Elbette Mint'in daha birçok eksiği ve yanlışı var.)

Son düzenleyen: Moderatör:

Flatpak sanal sunucu işleri için biraz daha verimli, internetten versiyonları araştırarak ve okuyarak kendin için doğru olanı bulabilirsin, aslında çok da bir şey fark etmiyor. NVIDIA Studio driver indirmekle Game driver indirmek ne kadar fark ettiriyorsa o kadar ettiriyor. Yazdığın kodun veyahut çevirdiğin workspace %99 aynı performans :D

Geri
Yukarı