Yazılıma ilk C# ile başlanır mı?

Makaleler
1
Yer
Türkiye
Benim farklı konularda da ilgim doğmuş durumda ve her konu için uyum sağlayan bir dil keşfettim o dil C# programlama diliydi. Hem Unity ile oyun yapımı hem Visual Studio'da uygulama tasarım hem Arduino'da robotik devreler ve hem de Microsoft asp.net ve SQL server ile web tasarım ve web uygulamaları tasarım gibi farklı alanlara ilgim var ve tam da aynı konularda devreye giren bu kullanışlı dil çıktı karşıma. C# programlama dilini araştırdım ancak tanıdıklarım zor ve ağır olabileceklerini ve yazılıa yeni başlayan biri olarak Python gibi esnek ve kolay bir dil önerdi. Kullanım alanı C# kadar fazla değildi ve alanlarıma göre bana uymayan bir dildi Python. Sizce yazılıma ilk Python ile mi başlamalıyım yoksa hayalini kurduğum ve birçok alanda yeri olan. Netin de parçası olan C# mı önerirsiniz? Kafam karışık ve hiçbir şey bilmiyorum o yüzden yorumlarda önerilerinizi deneyimlerinizi ve daha birçok şeyi yorumlarda yazmayı unutmayın çünkü yorumlar her zaman yazdığım gibi altın değerindedir. İyi akşamlar. :)

C# ile başlayabilirsiniz. Eğer öğrenmeye kararlıysanız o kadar zor geleceğini düşünmüyorum. Hem C#'ı kavradıktan sonra Python çok rahat gelir.

Geri
Yukarı