YazılımBudur dijital kod teslim edilmedi

iGY 6

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Miami, FL
Arkadaşım Windows 10 PRO lisans kodu satın almak istedi. Daha önce başka bir arkadaşım için almış olduğum siteden (YazılımBudur) kod siparişi verdik bugün 17:15'te. Kod halen teslim edilmedi, bunun üzerine siteden durumu kontrol etmek istedik ancak hesaba giriş yapamıyoruz.

Şifre yanlış uyarısı veriyor. Şifre sıfırlama bağlantısı gönderiyoruz o da gelmiyor. Acaba arkadaşımın mailinde mi bir sıkıntı var diye farklı bir e-posta adresinden mail yolladık ve ulaştı. Site üzerinde iletişim bölümünde yer alan 2 telefon numarasını da aradık karşılayan olmadı. Mail adreslerine dekont içeren mail attık yine de dönüş yapılmadı.

Bundan 6-7 ay kadar öncesinde sorunsuz bir şekilde alışveriş yapmış olmamın güvencesi ile tekrar buradan almak istedim hata mı yaptım bir fikrim yok. Yakın zamanda buradan alışveriş yapan birileri var mı? Herhangi bir sorunla karşılaşan?

Bu tarz firmalar bir bir batıyor ve son kozlarını scam yaparak mı kullanıyorlar? 29 TL'nin mi peşindeler yani bu mudur?

Ben de dün oradan lisans satın aldım birkaç saat içinde key geldi. Sipariş sisteme düştüyse mail adresinize siparişiniz onaylandı diye mail gelmiş olması lazım. Siteden ziyade mail adresinizi ve spam kutunuzu kontrol edin. Onaylandıysa sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Umarım sorununuz en kısa zamanda çözülür.

Yanıtlarınız için teşekkürler. Pazartesi gününe kadar bekleyeceğim, belki de söylediğiniz üzere araya haftasonu girdiği içindir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı