Yazılımbudur'dan alınan Key ne zamana gelir?

364809

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba iyi akşamlar.
1 saat önce Windows 10 Pro Key aldım 100 TL'den 30 TL'ye indirime girmiş. 5-15 dk içinde mail ile geleceği yazıyordu ama gelmedi. Biraz endişeliyim. Yorumlarda hemen mail geldiği söyleniyor.
2 tane mail geldi ama içlerine Key olmayan.

Merhaba iyi akşamlar.
1 saat önce Windows 10 Pro Key aldım 100 TL'den 30 TL'ye indirime girmiş. 5-15 dk içinde mail ile geleceği yazıyordu ama gelmedi. Biraz endişeliyim. Yorumlarda hemen mail geldiği söyleniyor.
Sanırım ben buradan almıştım, OEM denilen key MAK gelmişti. Şimdi geçmişime bakıp size tekrardan yazacağım. Eğer doğru hatırlıyorsam iptal etmenizi öneririm.

Merhaba iyi akşamlar.
Çalışma saatinde değiller. Pazartesi teslim ediyorlar bildiğim kadarıyla.

Satılan anahtarların çoğu MAK. Genellikle çalışma saatlerinde 2 saat içerisinde kodu teslim ediyorlar. Uğraşırım derseniz, MAK gelirse iletişime geçip değişim isteyebilirsiniz.

Satılan anahtarların çoğu MAK. Genellikle çalışma saatlerinde 2 saat içerisinde kodu teslim ediyorlar. Uğraşırım derseniz, MAK gelirse iletişime geçip değişim isteyebilirsiniz.
Ben istediğimde sorularıma cevap vermediler, hesabımı sildiler. Bunlarmış aldığım. Bunlar gibi şirkete lanet olsun. Almadan önce OEM mi dediğimde evet demişlerdi, MAK gelince desteğe yazdığımda iste sitemizde OEM ya da MAK olduğuna dair bir bilgi yok demişlerdi. Tabi o zamanlar arayüzü farklıydı, o yüzden başta emin olamadım.

Key alirken OEM almanızı tavsiye ederim anakarta gömülür format atsanizda silinmez. Hafta sonlari biraz geç gelebiliyor hatta bazı siteler hafta sonu göndermiyor.

Aynı Key ile birden fazla sistemi etkinleştirmenizi sağlıyor. Şahsen ben önermem. Kendimi kullanıyorum bir sorun yaşamadım ancak yaşanmayacak anlamına gelmiyor.

Microsoft hesabım var. Ne zaman format atsam bu hesapla giriş yaparım. Bu MAK Key'i kullanırsam format durumunda Key'im gitmez değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı