Alparslandm

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Ali. 18 yaşındayım. Üniversite tercihlerinin bitmesine az kaldı ve ben 2 bölüm arasında kararsız kaldım. Yazılımcı olabilmek için hangi bölümü tercih etmem daha mantıklı olur? (Yazılım ve bilgisayar mühendisliği tutmuyor.)
Bilişim sistemleri ve teknolojileri.
İstatistik ve bilgisayar bilimleri.

Haklısın hocam. Açıkçası sayısalım çok ileri seviye değil.(EA'dan seçiceğim) istatistiği seçsem çok sıkıntı yaşatır mı?

Öyle mi, abi inan içime su serptin. Temelden anlatılıyorsa çalışıp yapabilirim. Çok teşekkür ederim.
Matematik çok korkutmasın seni. Temelin iyiyse sorun yaşamazsın. İlk sene matematik -1 dersinde temelden anlatılıyor zaten. Limit, türev, integral bilmiyorsan onları temelden bitirebilirsin ama, işine yarar.

Merhaba, ben Ali. 18 yaşındayım. Üniversite tercihlerinin bitmesine az kaldı ve ben 2 bölüm arasında kararsız kaldım. Yazılımcı olabilmek için hangi bölümü tercih etmem daha mantıklı olur? (yazılım ve bilgisayar mühendisliği tutmuyor.)
Bilişim sistemleri ve teknolojileri.
İstatistik ve bilgisayar bilimleri.

Hocam EA girmek istiyorsan YBS'yi araştırabilirsin yeni yaygınlaşan bir bölüm olduğu için şu anlık puanları da pek yüksek değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı