Yazılımdaki log nasıl görülüp kaldırılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu aslında bir hesap düşürme aracı. Fakat türklere tabii ki yapmıyoruz. 14 ve 17 değiştirilebiliyor onun haricinde sonlara dogru bir log olduğu söylenmişti.

Kısaca bir başkasının hesabını çalmak için şifre oluşturucu gibi görünen bu kodu kullanacaksın. İnsanlar buna güvenecek ve sana şifre ve kullanıcı adı gelecek doğru mu anladım?

Kısaca bir başkasının hesabını çalmak için şifre oluşturucu gibi görünen bu kodu kullanacaksın. İnsanlar buna güvenecek ve sana şifre ve kullanıcı adı gelecek doğru mu anladım?
Çalmıyoruz. Örnek inandi diyelim biz bu insana farklı bir hesaptan ulaşıp medya işlemleri için yardımcı oluyoruz hem o sayemizde bilgilenmis oluyor hem ilerdeki sosyal medya işlemleri için bu kişiye yardımcı oluyoruz ve onun işini yasal sekilde yaptigimizda belli bir ücret alıyoruz. oltama yöntemi ile hesabi çeksek bize bi kazanci olmaz.

Türklere yapmayıp, başkalarına yapınca etik mi oluyor? Ne kazancın var rastgele insanların instagram hesabını ele geçirmekte, onu anlamadım.

Bu ana kadar kullanım sebebini bilmediğimden, akademik sebepler olduğunu varsayarak yardımcı oldum ancak ortaya kötü amaçlı bir ürün çıkacaksa daha fazla yardımcı olmayacağım
Türklere yapmayıp, başkalarına yapınca etik mi oluyor? Ne kazancın var rastgele insanların instagram hesabını ele geçirmekte, onu anlamadım.

Bu ana kadar kullanım sebebini bilmediğimden, akademik sebepler olduğunu varsayarak yardımcı oldum ancak ortaya kötü amaçlı bir ürün çıkacaksa daha fazla yardımcı olmayacağım sana üzgünüm.

Bu ana kadar kullanım sebebini bilmediğimden, akademik sebepler olduğunu varsayarak yardımcı oldum ancak ortaya kötü amaçlı bir ürün çıkacaksa daha fazla yardımcı olmayacağım sana üzgünüm.
Son Yanitima bakabilirsiniz. Düşünceniz içinde teşekkür ederim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı