Yazılımla ilgili bölüm okumak

xdxdxdxdxd

Hectopat
Merhaba, Osmangazi Üniversitesi Yazılım ve Bilgisayar Bilimi okumak istiyorum. Biraz araştırdıktan sonra bölümün %60 matematik %40 yazılımla ilgili olduğunu öğrendim. Fakat yazılımla ilgili bilgisiz olduğum için yazılım derslerin yeterli olup olmadığını anlayamadım. Ders içeriklerini aşağıya bırakıyorum. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Geneli matematik ağırlıklı duruyor ama ilerde seçmeli dersler ile yazılım dersleri de artıyor. Ama bir bilgisayar mühendisliği mi hayır.

Merhaba, osmangazi üniversitesi yazılım ve bilgisayar bilimi okumak istiyorum. Biraz araştırdıktan sonra bölümün %60 matematik %40 yazılımla ilgili olduğunu öğrendim. Fakat yazılımla ilgili bilgisiz olduğum için yazılım derslerin yeterli olup olmadığını anlayamadım. Ders içeriklerini aşağıya bırakıyorum. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Bu tarz bölümler matematik ağırlıklı olur zaten ama bölümüne değil okuluna yorum yapacağım oradan yatay geçişle gelen arkadaşlarım ulaşımın çok zor olduğunu köy gibi bir yerde olduğunu söylüyorlar aklında bulunsun.

Geri
Yukarı