Yazım hatasından 4 gün ban

@mike_wazowski_bruh böyle mesajlar atın, noktalama yok, virgül yok, anlam karışıklığı var. Sonra neden ban yedim?

Sadece virgül hatası hocam.

1638985653806.png

Mesaj bu (düzeltilmiş hali).

@mike_wazowski_bruh 20'den fazla yazım kuralı hatası yapıp 4 gün aldığına bence sevinmen lazım. Öyle bir anlatıyorsun ki sanki bir virgül hatana 4 gün ceza verilmiş.

Öyle zaten? :D Sadece virgülden 4 gün, hani bayağı hatası olsa konuyu açmazdım bile.
Bence sabit bir şekilde 2 saat olmalı.

@mike_wazowski_bruh
20'den fazla yazım kurallarına uymayan mesaj uyarınız olduğu için bir hafta uyarı alabilirdiniz, inisiyatif kullanılıp 4 gün verilmiş. Temel yazım kurallarına dikkat edin :)
Yönetici olan kişi size 20'den fazla "yazım kuralına uymayan mesajdan" uyarı aldığınızı söylüyor. Nasıl sadece bir virgülden oluyor?

Olay o zaten, sadece virgülden dolayı uyarı aldım :(
Hayır, virgül için uyarı verilmemiş. Cümleye büyük harfle başlayıp noktayla bitirmelisiniz. Bunun için eklentimiz bile var, yazım denetimi.

Yazını istediğin şekilde yaz nokta ve büyük harf kutucuklarını seçip düzelt tuşuna bas ve eklentimiz senin için cümleni büyütüp sonuna nokta koysun. Ama bunun halen gelişmekte olan bir eklenti olduğunu da hatırlatmam gerekiyor, sorumluluk sizde.

Geri
Yukarı