Yazım Yanlışları Hakkında Bir Sorum Var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhaba sosyal yetkilileri. Bu soruyu size sormak istiyorum.

Bazı yazılarda harfler yanlış kullanılıyor. Mesela ş yerine s, i yerine ı ve bunların değişik halleri ile dolu mesajlar görüyorum.

Örneğin ; bu yazidaki i'nin kullanımı.

Bu tür yazım yanlışlarına müsaade ediliyor mu? Yoksa yazım yanlışı sayılmıyorlar mı? Açıklarsanız sevinirim.

Türkçe karakterler zorunlu değil. Yazım yanlışı sayılmıyor. Herkes Türkçe klavye kullanmıyor, İngilizce klavye kullanan üyeler de var.

Türkçemizi düzgün kullanalım diyorsunuz adam boşluklu veya açık demek yerine mesh diyor. Userbenchmark'tan işlemci karşılaştırması atıyorum ban... Peki neden?
Nedir bu ban atma isteği?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçemizi düzgün kullanalım diyorsunuz adam boşluklu veya açık demek yerine mesh diyor. Userbenchmark'tan işlemci karşılaştırması atıyorum ban... Peki neden?
Şu an kullandığınız özel isimleri bile ek ile ayırmamanız ceza sebebi.

Yasaklı site değil mi?

Userbenchmarktan işlemci karşılaştırması atıyorum ban... Peki neden?
Kuralları okusaydınız, bu soruyu sormazdınız.

Inkednmönömnö_LIoıppkıopkpo.jpg

Türkçemizi düzgün kullanalım diyorsunuz adam boşluklu veya açık demek yerine mesh diyor. Userbenchmarktan işlemci karşılaştırması atıyorum ban... Peki neden?
Technopat Sosyal kurallarını okusaydınız Userbenchmark sitesinin yasaklandığını görürdünüz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı