Yazın çalışmak için öneri

n0n3nt1ty

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
mühendis
Selam malum okul bitti ve bos bulunmamak adina bir yerde ise girmek istiyorum. Fakat rastgele bir yerde degil. Kariyerimin bilgisayar, bilisim veya siber guvenlik gibi alanlarinda olmasini istiyorum. Bu nedenle bana bir şeyler katabilecek yerlerde calismak gerektigini dusunuyorum. Sizce bu acidan neler yapabilirim?

Ornegin nerelerde calisabilirim teknik servis disinda? Yakinlarimda bir adet bilgisayar teknik servis var. Oraya gidip soyleyecegim calismak istedigimi fakat kabul etmeyecegini tahmin ettigimden (daha onceden eleman aldigini dusunuyorum) farkli yerler ariyorum. Ankara Etimesgut civarinda varsa tanidik vs. sizden ricam bir haber etmenizdir :D

Selam malum okul bitti ve bos bulunmamak adina bir yerde ise girmek istiyorum. Fakat rastgele bir yerde degil. Kariyerimin bilgisayar, bilisim veya siber guvenlik gibi alanlarinda olmasini istiyorum. Bu nedenle bana bir şeyler katabilecek yerlerde calismak gerektigini dusunuyorum. Sizce bu acidan neler yapabilirim?

Ornegin nerelerde calisabilirim teknik servis disinda? Yakinlarimda bir adet bilgisayar teknik servis var. Oraya gidip soyleyecegim calismak istedigimi fakat kabul etmeyecegini tahmin ettigimden (daha onceden eleman aldigini dusunuyorum) farkli yerler ariyorum. Ankara Etimesgut civarinda varsa tanidik vs. sizden ricam bir haber etmenizdir :D

Ankara Eryaman tarafındayım aynı şekilde arıyorum fakat yok hiçbiryerde...

Açıkçası yaz tatilinde 3 aylık çalışma sürecinde çalışacağınız yerden hiç bir şekilde para beklemeyin derim en fazla verecekleri 1K olur o da çektiğiniz eziyete değmez. Madem ki bilişim veya siber güvenlik gibi bir bölüm düşünüyorsunuz evde BTK Akademi veya Udemy kurslarına bakarak yazılımcılık öğrenmeye halk dilinde Beyaz Şapkalı Hacker olma yönünde kendinizi geliştirmeye çalışın derim.

Ankara eryaman tarafındayım aynı şekilde arıyorum fakat yok hiçbir yerde...

Ben henuz arasstirmaya baslamadim once babamla da konusmak istedim yuksek ihtimalle buralar da boyle olacaktir. Eger bu alanda is bulamazsam sanayiye gidecegim ( kucumsedigimden degil fakat celimsiz biriyim pek ise yaramam bos yere orada bulunmaktansa evde web sitesi programlamayi ogrenmeyi tercih ederim )

Açıkçası yaz tatilinde 3 aylık çalışma sürecinde çalışacağınız yerden hiçbir şekilde para beklemeyin derim en fazla verecekleri 1K olur o da çektiğiniz eziyete değmez. Mademki bilişim veya siber güvenlik gibi bir bölüm düşünüyorsunuz evde BTK veya Udemy kurslarına bakarak yazılımcılık öğrenmeye halk dilinde beyaz şapkalı hacker olma yönünde kendinizi geliştirmeye çalışın derim.

Dediginiz gibi bir beklentim yok para yonunde. Amacim mumkunse kendimi gelistirmek ve evde bos takilmamak. Zaten is bulsam bile aksamlari kendimi web programciligi ve yazilim yonlerinde gelistirmeye devam edecegim.

Dediginiz gibi bir beklentim yok para yonunde. Amacim mumkunse kendimi gelistirmek ve evde bos takilmamak. Zaten is bulsam bile aksamlari kendimi web programciligi ve yazilim yonlerinde gelistirmeye devam edecegim.
Pek istediğiniz gibi bir yer bulabileceğinizi sanmıyorum bulursanız gidin tabii ama evde bahsettiğim kursları bitirmek ve kendi kendini geliştirmek daha iyi olacaktır bence. Hem takıldığınız yerde burada da soru sorarsınız rahatça.

Pek istediğiniz gibi bir yer bulabileceğinizi sanmıyorum bulursanız gidin tabii ama evde bahsettiğim kursları bitirmek ve kendi kendini geliştirmek daha iyi olacaktır bence. Hem takıldığınız yerde burada da soru sorarsınız rahatça.

Evde kendimi uzun sureli disiplin edebilecegimi sanmiyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı