Yazın günlük 100 liraya çalışarak bilgisayar alınabilir mi?

For East Troop

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Merhaba, yazın herhangi bir yerde çalışıp bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Günlük 100 liraya çalıştığımı varsaysak, 3000 TL. Üstelik burs da alıyorum, bir 860 da oradan düz hesap 4000. Toplam 12 bin civarı elime geçiyor, üzerine biraz daha eklesem 3 ay içerisinde alınabilir mi? (Ücret değişiklik gösterebilir, minimum 100 olarak aldım.)

Merhaba, yazın herhangi bir yerde çalışıp bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Günlük 100 liraya çalıştığımı varsaysak, 3000 TL. Üstelik burs da alıyorum, bir 860 da oradan düz hesap 4000. toplam 12 bin civarı elime geçiyor, üzerine biraz daha eklesem 3 ay içerisinde alınabilir mi? (ücret değişiklik gösterebilir, minimum 100 olarak aldım.)

Doların artacağı ya da azalacağı belli değil. Çalışmaya başlaman daha iyi sistem bakmadan sonra daha kötü bir şey alırsan üzülürsün.

Günde 100 liraya çalışmak yeterli değil. Eğer yaşınız nedeniyle bu miktarı alıyorsanız, anlayışla karşılanabilir, ancak 18 yaşından büyük iseniz, en az 300 lira yevmiye veren iş yerlerine yönelmeye çalışmalısınız. Diyelim ki 3 ay boyunca 9000 lira alacaksınız ve bursla elinize 12 bin lira geçecek, bu durumda daha rahat bir şekilde alabilirsiniz.

Merhaba, yazın herhangi bir yerde çalışıp bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Günlük 100 liraya çalıştığımı varsaysak, 3000 TL. Üstelik burs da alıyorum, bir 860 da oradan düz hesap 4000. toplam 12 bin civarı elime geçiyor, üzerine biraz daha eklesem 3 ay içerisinde alınabilir mi? (ücret değişiklik gösterebilir, minimum 100 olarak aldım.)

Parça parça satın alırsın indirimleri vs takip edersin olabilir.

3 ay boyunca burs+yevmiye paran ile 12 bin ediyorsa çok iyi de olmasa bilgisayar alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Günde 100 liraya çalışmak yeterli değil. Eğer yaşınız nedeniyle bu miktarı alıyorsanız, anlayışla karşılanabilir, ancak 18 yaşından büyük iseniz, en az 300 lira yevmiye veren iş yerlerine yönelmeye çalışmalısınız. Diyelim ki 3 ay boyunca 9000 lira alacaksınız ve bursla elinize 12 bin lira geçecek, bu durumda daha rahat bir şekilde alabilirsiniz.
Yaşım gereği 100 dedim, 15 yaşındayım.

Fiilen bir şey olsa neyse de, ortada hol yok yumurta yok hesap kitap işi yapıyorsun.
Geçen sene 75 lira alıyordum, bu sene 100 liradan aşağı veren yer olacağını sanmıyorum. Hesap kitap gerektirmeyen bir işlem bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı