Yazın modlu Minecraft yayını yapınca izlenir mi?

Hocam sizi üzmek, kırmak istemem ama yıl 2015 olmadığı için insanların sizi keşfedip izlemeleri zor olacaktır. O yıllarda olsak ve modlu survival oynasanız kesinlikle izlenirdiniz ama piyasadan o kadar çok kişi gelip geçti ki izleyicilerin seni bulup izlemesi zor olacaktır

Evet. Özellikle Twitch'de tutacağını zannetmiyorum. Ama YouTube'da bir ihtimali var.

Ayrıca mod paketiniz eğer cidden emek verilmiş amacı olan güzel bir mod paketiyse yayınlamayı düşünebilirsiniz. Biraz görev yazarsınız ve bir ana menü yaptım mı tamamdır.
Geçen yaz 1.16.5. için bir mod paketi oluşturmuştum. Hatta technopatta 3 farklı mod paketi bile yayınlamıştım. Ancak üniversite sınavına çalışıyorum diye bayadır PC'de takılmadım. Birçok yeni gelen modla birlikte 1.19.'da mod paketi oluşturacağım. Ben teknik mod paketlerinden çok Orta Çağ temasına sahip macera modlarını tercih ediyorum.
Hocam sizi üzmek, kırmak istemem ama yıl 2015 olmadığı için insanların sizi keşfedip izlemeleri zor olacaktır. O yıllarda olsak ve modlu survival oynasanız kesinlikle izlenirdiniz ama piyasadan o kadar çok kişi gelip geçti ki izleyicilerin seni bulup izlemesi zor olacaktır
Hocam zaten üstte de söyledim. Amacım direkt yayıncı olup binlerce, milyonlarca izlenme kazanayım değil. Sadece oyun oynarken yayın açsam ortalama kaç kişi izler diye düşünmüştüm. Cevabımı da aldım, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı