Yazın ne yapacaksınız?

Yazik valla bitmişiz avrupali gençler konser etkinlik tatil derken kendini unutuyor biz de koye gidelim ders çalışalım sanayide is bulalim pcde oyun oynayalım. Öbür tarafta yıpranma payi alamazsak çok kırılırım..

Bu yılda çevre edinmeden, İstanbul'u bir yıl daha gezmeden geçer büyük ihtimalle. Tatil falan zaten benim için baya uçuk şeyler, bedava olsa bile gitmeye çekinirim. En azından para kazanmaya çalışırım. Belki internette belki bir iş yerinde. Benim gibi sosyofobiğe de kim iş verir bilmiyorum ki.

Biraz şanslıysam belki kızların olduğu bir yerde iş bulur her gün kız görürüm. Şanssızsam **şak kokan bir yerde iş bulurum veya hiç iş bulamam.
Yazik valla bitmişiz avrupali gençler konser etkinlik tatil derken kendini unutuyor biz de koye gidelim ders çalışalım sanayide is bulalim pcde oyun oynayalım. Öbür tarafta yıpranma payi alamazsak çok kırılırım..
Hem konsere, etkinliğe, tatile gidecek param ve çevrem yok hem de sosyofobiğim. Benim durumum daha beter yani. Başkasının cebinde para olsa düşünmeden gider. Ben bunları bedava yapacak imkana sahip olsam dahi gitmeye çekinirim.

Gitsem kesin şey derdim içimden; "Ulan millete bak ne kadar rahat, arkadaşlarıyla manitalarıyla eğleniyor ben de mal gibi kaldım aralarında."

Şu an bile gerildim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı