Yazın nerede çalışılır?

Asgrai ucret alti vermeyen bir yer nasıl bulacağım, genel olarak yastan dolayi asgari ucret alti vereceklerini dusunuyorum.

Tak olarak isin ne, neler yapiyorsun mesela.

Haftalik 750 az degil mi?

Kısaca amelelik.

Kaderimiz ayni. Ben tam bir yildir bu yaz icin is arastirmasi yapiyorum ve sonunda pes ettim. Cok para almak istiyorsan otel gibi yerlerde garsonluk yap. Eger seni kabul etmezlerse tarlada calis. Tarlada sabahtan aksama kadar calistiracaklarini sanmiyorum, ama yine de aldigin para da 50-100 kagit olmaz.

Ben de tanidik bir bilgisayarcida calisacagim. 750 dediginize pek inanamadim dogrusu ama calistiginiz yer cok para kazaniyorsa olabilir. Aslinda bana gunluk 150 bile yeterli, yaz sonunda kendime bilgisayar alip online iste calisacagim.

Kankam inandırıcı gelmesi önemli değil mesela bana gene zam yaptılar 1K alıyorum artık.

İfadeler: ncl
Ben tatlıcıda çalışıyorum. Haftalık 1K geliri var.

Kankam inandırıcı gelmesi önemli değil mesela bana gene zam yaptılar 1K alıyorum artık.
Aylik mi haftalik mi? Sirkette mi calisiyorsun yoksa esnaf dukkaninda mi? Doktorlara bile gunluk o kadar vermiyorlar. Duz hesap yaptim eger gunluk 900 alirsan aylik 80K civari almis oluyorsun.

Aylik mi haftalik mi? Sirkette mi calisiyorsun yoksa esnaf dukkaninda mi? Doktorlara bile gunluk o kadar vermiyorlar. Duz hesap yaptim eger gunluk 900 alirsan aylik 80k civari almis oluyorsun.

Hocam haftalık 1K alıyorum şu an çarşıda bir bilgisayarcıda.

İfadeler: ncl
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…