Yazıyor kalori sayaıcı vs. Fatsecret

HayatYordu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hangi kalori sayacı daha doğru bilgi veriyor? Örneğin pirinç pilavına baktığımda aralarında en az 400 kalorilik farklar oluyor. Siz hangisini kullanıyorsunuz? Ya da doğruluğundan emin olduğunuz bir program var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hangi kalori sayacı daha doğru bilgi veriyor? Örneğin pirinç pilavına baktığımda aralarında en az 400 kalorilik farklar oluyor. Siz hangisini kullanıyorsunuz? Ya da doğruluğundan emin olduğunuz bir program var mı?
Ben yıllardır Yazıo kullanıyorum, paketli ürünleri zaten direkt barkod ile okutuyorum. Eğer diğer yiyeceklerin kalori ve besin değerlerinden emin değilsem de internette bir kaç farklı yere bakıp uygulama üzerinde kendim oluşturuyorum.

Ben yıllardır yazıyor kullanıyorum, paketli ürünleri zaten direkt barkod ile okutuyorum. Eğer diğer yiyeceklerin kalori ve besin değerlerinden emin değilsem de internette birkaç farklı yere bakıp uygulama üzerinde kendim oluşturuyorum.

Peki uygulamanın verdiği kaloriye göre mi diyetinizi yapıyorsunuz yoksa kendiniz mi hesapladınız? Eğer uygulamanın verdiği kaloriyi kullanıyorsanız size katkısı oldu mu?

Peki uygulamanın verdiği kaloriye göre mi diyetinizi yapıyorsunuz yoksa kendiniz mi hesapladınız? Eğer uygulamanın verdiği kaloriyi kullanıyorsanız size katkısı oldu mu?
Hayır ben kendi ihtiyaçlarıma göre hesaplayıp uygulamaya manuel olarak girişini yaptım. Uygulama da çok farklı bir kalori hesabı çıkarmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı