Yazlıkta nasıl internet erişimi sağlayabilirim?

Jilet

Hectopat
Yer
Niğde / Merkez
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 2 haftaya yazlığa gidiceğim. Lakin yazlıktan internet erişimim yok sadece mobil internetini kullanabiliyorum. Bilgisayarımı yanımda götürmeyi düşünüyorum lakin herhangi bir internet aboneliği yok. En pratik, en hızlı internet erişimi için öneri sunabilir misiniz? VINN düşünüyorum. sınırsız olması da önemli. uygun bütçeli sınırsız internet önerisi olan var mı? Ek: UyduNet gibi abonelik süreci olmayan kısa sürede ulaşabileceğim bir sağlayıcı olması gerek örneğin Vodefone Turkcell gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayn.

Arkadaşlar yaklaşık 2 haftaya yazlığa gidiceğim. Lakin yazlıktan internet erişimim yok sadece mobil internetini kullanabiliyorum. Bilgisayarımı yanımda götürmeyi düşünüyorum lakin herhangi bir internet aboneliği yok. En pratik, en hızlı internet erişimi için öneri sunabilir misiniz? Vınn düşünüyorum. Sınırsız olması da önemli. Uygun bütçeli sınırsız internet önerisi olan var mı? Ek: UyduNet gibi abonelik süreci olmayan kısa sürede ulaşabileceğim bir sağlayıcı olması gerek örneğin vodefone Turkcell gibi.

Aynı şeyi şu an yaşıyorum. ADSL kablo 200 mt ötede bitiyor evde internet alamıyorum.
Superbox yazan arkadaş superbox tahattütlû işine yarayacağını sanmam. Eğer sonuca ulaşırsanız buraya yazar mısınız?

Arkadaşlar yaklaşık 2 haftaya yazlığa gidiceğim. Lakin yazlıktan internet erişimim yok sadece mobil internetini kullanabiliyorum. Bilgisayarımı yanımda götürmeyi düşünüyorum lakin herhangi bir internet aboneliği yok. En pratik, en hızlı internet erişimi için öneri sunabilir misiniz? VINN düşünüyorum. sınırsız olması da önemli. uygun bütçeli sınırsız internet önerisi olan var mı? Ek: UyduNet gibi abonelik süreci olmayan kısa sürede ulaşabileceğim bir sağlayıcı olması gerek örneğin Vodefone Turkcell gibi.
Flash belek şeklinde wifiler vardı onlara bakabilirsiniz :D

312.PNG

Fiyatlar böyle Türk Telekomun.
Eğer bir kere altyapı çekilirse seneye gittiğinde hiç beklemeden açılıyor.
trnet.PNG

Türknet de bir alternatif.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı