Ybs (yönetim bilişim sistemleri) için İstanbul'da vakıf üniversitesi önerisi

The Child

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, ybs okumak istiyorum fakat sıralamam pek yüksek gelmedi (481k). Sıralamam şu an İstanbul içi vakıf üniversitelerine %50 burslu bir şekilde yetiyor fakat hangisine gideyim karar veremedim. Yazılım konusunda kendimi geliştirmek ve yazılım dersleri ağırlıklı olan bir üniversitede okumak istiyorum. Bunun için İstanbul'da tavsiye edebileceğiniz yazılım derslerinde kendimi geliştirebileceğim vakıf üniversitesi önerebilir misiniz? Esenlerde oturuyorum ve ulaşımınında bana kolay olmasını istiyorum. Eğer bu sıralamaya şehir dışı devlet olarak önerebileceğiniz varsa onları da yazabilirsiniz. Önerdiğiniz üniversiteyi nedenleriyle birlikte belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Merhaba, YBS okumak istiyorum fakat sıralamam pek yüksek gelmedi (481k). Sıralamam şu an İstanbul içi vakıf üniversitelerine %50 burslu bir şekilde yetiyor fakat hangisine gideyim karar veremedim. Yazılım konusunda kendimi geliştirmek ve yazılım dersleri ağırlıklı olan bir üniversitede okumak istiyorum. Bunun için İstanbul'da tavsiye edebileceğiniz yazılım derslerinde kendimi geliştirebileceğim vakıf üniversitesi önerebilir misiniz? Esenlerde oturuyorum ve ulaşımınında bana kolay olmasını istiyorum. Eğer bu sıralamaya şehir dışı devlet olarak önerebileceğiniz varsa onları da yazabilirsiniz. Önerdiğiniz üniversiteyi nedenleriyle birlikte belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Merhaba dostum aynı senin durumundayım bu yüzden sana birkaç sorum olacak, yanıtlarsan sevinirim. Ben 2022 YKS'ye gireceğim büyük ihtimalle sıralamam senin civarında gelecek TYT 40-45 AYT 20 gibi yapıyorum bende yönetim bilişim sistemleri istiyorum ve puanım düşük geleceği için vakıf düşünüyorum.
TYT - AYT de kaç net yaptın, şu an da neredesin ve tavsiyelerin nelerdir vs. cevaplarsan çok mutlu olurum.

Merhaba dostum aynı senin durumundayım bu yüzden sana birkaç sorum olacak, yanıtlarsan sevinirim. Ben 2022 YKS'ye gireceğim büyük ihtimalle sıralamam senin civarında gelecek TYT 40-45 AYT 20 gibi yapıyorum bende yönetim bilişim sistemleri istiyorum ve puanım düşük geleceği için vakıf düşünüyorum.
TYT - AYT de kaç net yaptın, şu an da neredesin ve tavsiyelerin nelerdir vs. cevaplarsan çok mutlu olurum.
Dostum şu an çok başka yerlerdeyim🙃 ama bu konuda yardımcı olabilirim. Tecrübelerimi ve öğrendiklerimi aktarmak isterim.

Ig: @the.child.grogu

Burdan yaz istersen ne merak ediyorsan. Istersen burdanda cevaplarım.

180 bin sıralamam var ve yüzde 50 burslu bir vakıf üniversitesine yerleşmem gerek bana önerisi olan hızlı bir şekilde dönebilir mi?(ybs)

180 bin sıralamam var ve yüzde 50 burslu bir vakıf üniversitesine yerleşmem gerek bana önerisi olan hızlı bir şekilde dönebilir mi?(YBS)

Medipol veya Özyeğin olabilir. Ücretler aşırı arttı. YÖK Atlas'tan Medipol YBS'ye bakarsan tam burslusu akredite oldu. Yarı burslu da akredite sadece belirtilmemiş. Kısaca bölüm Medipol de akredite. Özyeğin iyi olabilir.

Geri
Yukarı