Yönetim Bilişim Sistemleri üniversite tavsiyesi

UmutCan10

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar EA'da sıralamam 228k. Hedefim en başından yönetim bilişim sistemleriydi. Tercih daha yapmadım. Sıralama olarak
1- Akdeniz Üniversitesi
2- Pamukkale Üniversitesi.
3- Karadeniz Teknik Üniversitesi
4- Bandırma 17 Eylül ya da Aydın Adnan Menderes
5- 4e hangisini yazmadıysam
6- Necmettin Erbakan Üniversitesi
Olarak düşünüyorum. Akdeniz, Pamukkale, KTÜ sırasından eminim Ybs'de iyi olduklarını biliyorum. Fakat 4e ve 5e ne yazmam gerektiğini bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Bu üniversitelerde bu bölümü okuyan var mı? Aydını falan önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar EA'da sıralamam 228k. Hedefim en başından yönetim bilişim sistemleriydi. Tercih daha yapmadım. Sıralama olarak
1- Akdeniz Üniversitesi
4- Bandırma 17 Eylül'ya da Aydın Adnan Menderes
5- 4E hangisini yazmadıysam
Olarak düşünüyorum. Akdeniz, Pamukkale, KTÜ sırasından eminim YBS'de iyi olduklarını biliyorum. Fakat 4E ve 5E ne yazmam gerektiğini bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Bu üniversitelerde bu bölümü okuyan var mı? Aydını falan önerir misiniz?

Merhaba ben de bu sene YBS tercih etmeyi düşünüyorum. Sen hangi üniversiteye gittin ve memnun musun? Çünkü bende bu üniversiteleri düşünüyorum. Teşekkürler.

1- Akdeniz Üniversitesi
4- Bandırma 17 Eylül ya da Aydın Adnan Menderes
5- 4e hangisini yazmadıysam
Olarak düşünüyorum. Akdeniz, Pamukkale, KTÜ sırasından eminim Ybs'de iyi olduklarını biliyorum. Fakat 4e ve 5e ne yazmam gerektiğini bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Bu üniversitelerde bu bölümü okuyan var mı? Aydını falan önerir misiniz?
Merhaba konu sahibi. Hangi tercihiniz geldi ve hangi üniversitede okuyorsunuz? Okuduğunuz üniversiteden memnun musunuz?

Merhaba konu sahibi. Hangi tercihiniz geldi ve hangi üniversitede okuyorsunuz? Okuduğunuz üniversiteden memnun musunuz?

Bu bölüm güzel ve kaliteli bir bölüm, ancak her bölümde olduğu gibi sizin de bir şeyler eklemeniz sadece ünv. Diploması ile yetinmemeniz gerekiyor, rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı