YDS İçin Kaynak Önerisi

Curesto

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi akşamlar, YDS sınavına hazırlanıyorum. B2 (intermediate 2) seviyesi İngilizceye sahibim. YDS'de çıkabilecek kelimeleri ve grammar konuları içeren önerebileceğiniz kaynak var mı? Teşekkürler. Mayıs ayına kadar C1 (advanced) seviyesine ulaşmam gerekiyor. Eksiklerim ise kelime eksiğim biraz fazla olduğu için kelime için bir kaynak ihtiyacı duydum. Çoğu yabancı formlarda, sitelerde ve bilimsel videolarda sorun yaşamıyorum. Fakat bilimsel veya astronomi gibi konular içeren sitelerde kelime eksiğimin olduğunu bariz bir şekilde hissediyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden kimse cevap yazmamış, adına çok üzüldüm. Ne oldu sınav işi? 1,5 yıl geçmiş.

Neden kimse cevap yazmamış, adına çok üzüldüm. Ne oldu sınav işi? 1,5 yıl geçmiş.
2020 yılında düşük net yaptım çalışmadığım için.

2021 yılında 60 tane yapmayı başardım, fakat TYT netim çok zayıf olduğu için Öğretmenlik bölümü kazanamadım.

Şuan 3.senem ve bu sene inşallah olacak diye umuyorum.

2021 yılında 60 tane yapmayı başardım, fakat TYT netim çok zayıf olduğu için Öğretmenlik bölümü kazanamadım.

Hocam yandan biraz kitap okumayı deneyin bence. Hem kelime namına hemde okuma hızınız artar.

Hüseyin Demirtaş'a bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı