Yedek anahtar kullanmak sorun olur mu?

Ynka

Hectopat
Arkadaşlar motorumun anahtarı kötü olmuş yıpranmış. Aldığım kişi yanında yedek anahtarı verdi birebir aynı anahtar daha temiz duruyor. Bunu kullansam sorun olur mu? Bir iki yerden duydum da yedek anahtarı hep kullanmayın falan diyorlardı.

Hiçbir sıkıntı yaratmaz. Motorumda arada yedek anahtarı takıyorum arada normal anahtarı takıyorum ikisini de kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaratmadı şu ana kadar.

Hiçbir sıkıntı yaratmaz. Motorumda arada yedek anahtarı takıyorum arada normal anahtarı takıyorum ikisini de kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaratmadı şu ana kadar.

Bence de olması gereken o ama gereksiz bir tereddüt oluştu içimde anahtar birebir aynısı çünkü.

yedekten 1 adet çektir. çektirdiğini kullan. yedek hep yedek kalsın. anahtarlar belli bir zaman sonra aşınıyor ve kontak açık halde bile anahtar yuvadan çıkıyor. aşınırsa kopya anahtar aşınsın

Yedekten 1 adet çektir. Çektirdiğini kullan. Yedek hep yedek kalsın. Anahtarlar belli bir zaman sonra aşınıyor ve kontak açık halde bile anahtar yuvadan çıkıyor. Aşınırsa kopya anahtar aşınsın.

Başkan eskisini çekmeceye koydum o yedek şu an. Bu anahtar daha temiz hiç kullanılmamış.

Başkan eskisini çekmeceye koydum o yedek şu an. Bu anahtar daha temiz hiç kullanılmamış.
eskisi dediğin anahtar büyük ihtimal aşınmıştır. elindeki temizi kaybedersen yada buda belli bir süre sonra aşınırsa elinde başka temiz anahtar kalmayacak. sağlam anahtardan 1 adet çektir. sağlamı yedek olarak sakla. mesela bende sağlam anahtar yoktu aşınmışı çektirdim. yeni çektirdiğim bile kontak açıkken yuvadan çıkıyordu.

Eskisi dediğin anahtar büyük ihtimal aşınmıştır. Elindeki temizi kaybedersen ya da bu da belli bir süre sonra aşınırsa elinde başka temiz anahtar kalmayacak. Sağlam anahtardan 1 adet çektir. Sağlamı yedek olarak sakla. Mesela bende sağlam anahtar yoktu aşınmışı çektirdim. Yeni çektirdiğim bile kontak açıkken yuvadan çıkıyordu.

Ücreti ne kadar tutar bilgin var mı başkan.

Geri
Yukarı