Yedek LoL hesabı olan?

Deathly Core

Kilopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arada sırada LoL oynayamak istiyor canım, zamanında çok oynardım East'de. En sonunda "Irkçılık" yüzünden perma yedim nasıl oluyorsa. Lanet Macar'lar. Hepsi birer Türk düşmanı. Neyse...

Oynamadığınız veya fazladan olan 30lvl bir hesabı olan var mı aramızda? Şahsen hesap almaya da satmaya da karşıyım (bu her şey için geçerli), ama yeniden baştan başlayıp o trollere razı olmak çok can yakıyor. Geçen arkadaş 15 lvl bir hesap vermek istedi, bir deniyeyim dedim. Genelde Jung oynarım bir de, olabilecek olayları siz düşünün...

Yani, yardım lazım bu konuda. Baştan kasacak zamanım yok. Can yakan da bu. :'(

Kardeşim zaten asla internetten çar almaya falan kalkışma. Sebebi alıyorsun çarı , veriyorsun parasını falan.. Sen aldıktan sonra adam ticket atıyor geri alıyor çaldılar v.s v.s diye .. Demek istediğim tek yapacağın yeniden kasmak. Ama sadece oynamak istiyorsan ciddiye almadan çar verırler yani yoksa kalıcı istiyorsan emek verip baştan kasman şart.

Olsa verirdim kusura bakma :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı