Yemek seçer misiniz?

Yemek seçer misiniz?

• Evet

Oy: 141 77,9%
  • Hayır

Oy: 40 22,1%

• Oy verenlerin toplamı
    181
:D :D Çok teşekkür ederim öncelikle. Çok güldüm. Küçükken nasıl gömdünüz. Bir şeyi saklamak için çok iyi bir yer.
Yemekle gelen kaşıkla saksının toprağını kazdım önce. Sonra yemeği oraya döktüm tekrar toprağı üzerine kapattım. Ardından kaşığı yıkadım ve tabağa koydum ama tabağı kirli bıraktım. Bu sayede tabaktaki yemeği yediğime ikna oldular:) Prison Break dizisi bölümü gibi biraz ama zamanın şartları işte🤣

Yemekle gelen kaşıkla saksının toprağını kazdım önce. Sonra yemeği oraya döktüm tekrar toprağı üzerine kapattım. Ardından kaşığı yıkadım ve tabağa koydum ama tabağı kirli bıraktım. Bu sayede tabaktaki yemeği yediğime ikna oldular:) Prison Break dizisi bölümü gibi biraz ama zamanın şartları işte🤣

Ne güzel anlattınız, hayran kaldım. Gerçekten. Küçükken bunu düşünmeniz, beni şaşırttı. Oscar'lık düşünce sizinki, film sahnesi gibi. Tekrar tekrar teşekkür ederim. Güldürdünüz yine beni. :D :D.

Son düzenleme:
Ne güzel anlattınız, hayran kaldım. Gerçekten. Küçükken bunu düşünmeniz, beni şaşırttı. Oscar'lık düşünce sizinki, film sahnesi gibi. Tekrar tekrar teşekkür ederim. Güldürdünüz yine beni. :D :D.
Bamyayla ilişkimi anlamışsındır o zaman:) Eksik olma sen de:)

Bamya bey seni kimse sevmez.
Adana'ya git sen en iyisi.
Markette almaz kimse seni.
Yemez artık seni kimse.
Alınma ama durum böyle.

Akrostiş şiiri yazdım bamyaya. Tom ve Jerry ilişkisi gibi değil mi? :D :D :D
Bamyanın gözleri yaşlı bu şiir karşısında🤣

Mide çöp tenekesi değil arkadaş, her önüne geleni yiyesin. Onu ancak aç kalma durumlarında yaparsın ama normal zamanda zevklerine hitap eden yemekleri yersin.

Herkes mi ayırt eder ya? Birisi Ispanak yapsın herkes kaçışır bana lezzetli gelir. Karnabahar mı? Bayılırım! Yemek ayırt etmem ama mesela birisinin yemeğinde kıl vs. çıksın biraz iğrenirim. O da olsun yani.

Geri
Yukarı