Yemek yemek için yer önerisi

omercantr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlarla yemek yemeye gitmeyi düşünüyoruz 4 kişiyiz. Nereden ne alabiliriz? Hem doyurucu hem de lezzetli bir yemek satan yer nereler var? KFC, Popeyes vs. hangisine gitmeliyiz? Geçen Burger King'e gittik kağıda ekmek ve köfte koklatmışlar yanına kolayla patates vermişler buna 50 TL ödedik. Fiyat kişi başı 50yi geçmezse iyi olur.

Geçen Burger King'e gittik
Hocam yemek önerim yok ancak cidden haklısınız. Patatesi falan tamamen değiştirmişler. Geçen hafta maaş ile gideyim dedim, 3 menü yedim doymadım. Kola küçülmüş, patatesi bozmuşlar, Burger 2-3 kat küçülmüş. Tadı güzeldir dedim tadı da kötüleşmiş. Gidecek olan arkadaşlara artık fazla tavsiye etmem.

Lokantaya gidin, en azından ne yediğiniz belli olur.
Öğrenci menüsü almıştım 15 TL'ye çorba, köfteli sulu patates yemeği, pilav vermişlerdi. Porsiyon küçüktü ama benim gibi ayıya yetmiyor. 😂

Bir Burger alayım dedim içinde 200 gr civarında köfte bile yok; Ekmeğin arasına domates, turşu, marul, köfte, ketçap ve mayonez sıkmışlar 25 TL.
O burger ile doymak için 3-4 tane gömmem gerekiyor. 😂

Hocam yemek önerim yok ancak cidden haklısınız. Patatesi falan tamamen değiştirmişler. Geçen hafta maaş ile gideyim dedim, 3 menü yedim doymadım. Kola küçülmüş, patatesi bozmuşlar, Burger 2-3 kat küçülmüş. Tadı güzeldir dedim tadı da kötüleşmiş. Gidecek olan arkadaşlara artık fazla tavsiye etmem.
Biz de yakın diye gittik ama gitmez olsaydık. Yakında KFC, Popeyes, Tavuk Dünyası falan da var AVM içerisinde. Kuzenim KFC'ye gitmemizi tavsiye etti menü olarak gamer kutu almamızı gerçekten doyurucu ve lezzetli olduğunu söyledi. Bir de sizin fikrinizi alayım dedim.
Sahilde balık ekmek üstüne de tatlı.
Çok isterdim fakat onu yiyecek olsam Eminönü'nde yerim ama orasıda uzak olduğu için sanmıyorum.

Biz de yakın diye gittik ama gitmez olsaydık. Yakında KFC, Popeyes, Tavuk Dünyası falan da var AVM içerisinde. Kuzenim KFC'ye gitmemizi tavsiye etti menü olarak gamer kutu almamızı gerçekten doyurucu ve lezzetli olduğunu söyledi. Bir de sizin fikrinizi alayım dedim.

Çok isterdim fakat onu yiyecek olsam Eminönü'nde yerim ama orasıda uzak olduğu için sanmıyorum.
KFC'nin tadını hiç bilmiyorum. Bizim burada da fazla yok, olsa bile çok uzak.

Yeni konular

Geri
Yukarı