Yemek yemeyi sevmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dediğin mantıklı aslında bende kaşarı sevmiyordum annem çaktırmadan sucuklu tost a koymuştu bende dikkat etmeden yemiştim en son fark ettim tadı çok güzel ve yemeye başladım (yazmayı unuttum) güzel gelmeye başladı.
Aynen bende öyle yaptım içine sucuk koyunca güzel oluyo 5 aydır iğrenmiyorum artık.

Yaşım 14, kilom 49, boyum 157 cm. Doğru düzgün hiçbir yemeği sevmiyorum. Sevdiğim şeyler sadece patatesin her türü, sadece makarna çeşitleri, domates, salata, kahvaltılık olarak sarelle, yumurta, sucuk, başka da yok. Meyveler, abur cubur, pilav, bazen et vb. hiçbir sebze yemeğini sevmiyorum. Ne yapabilirim bunları damağıma beğendirmek için? Bilmiyorum, bir tavsiye verin lütfen. Kilomun bu kadar fazla olmasının sebebi aşırı fazla abur cubur vb. yiyorum.
Yemek yemeyi sevmiyorum.

Kilon fazla değil ki.

Sevdirecek şekilde yemek ye. Mesela yemek yerken sevdiğin dizi. Film. Çizgi film izle. Piyasada renkli makarnalar var insanın görünce yiyesi geliyor onlardan dene.

Dediğin mantıklı aslında bende kaşarı sevmiyordum annem çaktırmadan sucuklu tost a koymuştu bende dikkat etmeden yemiştim en son fark ettim tadı çok güzel ve yemeye başladım (yazmayı unuttum) güzel gelmeye başladı.

O zaman abur cubur yeme, sorunun çözülür. Mecbur ev yemeklerine muhtaç kaldığın zaman alternatif olmadığı için mecbur yiyeceksin :D

Değişelim mi hocam özellikleri? İkimizin de işine gelir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı