Çözüldü Yemek yerken dişim sızlıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Flat0rns

Centipat
Yer
Düzce
Merhaba yemek yerken veya sakız çiğnerken arka dişlerimde sızlama oluyor eskiden doktara gitmiştim dolgu yapmışlardı ama hiçbir şey olmadı bu durumdan bıkmış haldeyim ne olur yardım edin.

Diş hekiminde dolgu yaptırmıştım zaten yemek yerken ağızımda taş parçası gibi bir şey vardı sanırım dolgu düşmüştü.

Çok kötü bir durum. Ben de devlette ön üst 2 ve birer tane sağ ve sol azı dişime yaptırmıştım. Azı dişlerim düştü ve çok daha fena bir süreç başlamıştı. Sonra paraya kıyıp ünlü bir diş hekimine gitmiştim. Adamın yaptığı dolgu on numara hissetmiyorum bile. Dişin şakası yok hocam erkenden ilgilenmek gerekiyor.

Çok kötü bir durum. Ben de devlette ön üst 2 ve birer tane sağ ve sol azı dişime yaptırmıştım. Azı dişlerim düştü ve çok daha fena bir süreç başlamıştı. Sonra paraya kıyıp ünlü bir diş hekimine gitmiştim. Adamın yaptığı dolgu on numara hissetmiyorum bile. Dişin şakası yok hocam erkenden ilgilenmek gerekiyor.

Benim dolgu düştü o zaman değil mi hocam.

Geri
Yukarı