Gıda Yemeksepeti 150'ye 100TL ve 250'ye 100TL İndirim (Seçili restorantlar)

2 tam ekmek tavuk döner, 2 ayran , 2 supangle aldım. Restaurantın kendi indirimi vardı + 100 TL bu kampanyadan indirim geldi. Bir de Nays ile ödeme yaptım ve şansıma kazı kazandan 25 TL çıktı :D . 147 TL 'ye gelmiş oldu bu saydıklarım.

Çeşme'de 250 TL'ye 100 TL indirimli söyledim, sağolasın.

2 tam ekmek tavuk döner, 2 ayran, 2 supangle mağazanın kendi indirimi vardı + 100 TL bu kampanyadan indirim geldi. Bir de Nays ile ödeme yaptım ve şansıma kazı kazandan 25 TL çıktı :D. 147 TL'ye gelmiş oldu bu saydıklarım.

Vallahi bende 2 tane orta boy 1L içeceğe 150 ödedim. Pizzalarda özel seçimdi sağ olsun arkadaş haberim bile olmazdı Yemeksepeti kullanmıyorum normalde.

Vallahi bende 2 tane orta boy 1L içeceğe 150 ödedim. Pizzalarda özel seçimdi sağ olsun arkadaş haberim bile olmazdı Yemeksepeti kullanmıyorum normalde.
Afiyet olsun :D . Pizzalarda 1+1 kampanyasında 150-160 TL 'ye sipariş veriyordum ama kağıt gibi gönderiyorlardı pizza biraz f/p düşük geliyor bana. Bu sefer döner aldım. Ama sizin 100 TL indirim ile 150 TL ise pizzalar biraz daha doyurucu güzel gelir.

Afiyet olsun :D. Pizzalarda 1+1 kampanyasında 150-160 TL'ye sipariş veriyordum ama kağıt gibi gönderiyorlardı pizza biraz F/P düşük geliyor bana. Bu sefer döner aldım. Ama sizin 100 TL indirim ile 150 TL ise pizzalar biraz daha doyurucu güzel gelir.

Sana da afiyet olsun. Evet 1+1dekiler cidden güzel olmuyor ama pizza hutdan söyledim sıcacık geldi ve aşırı doyurucuydu. Bbq tavuk ve superboll söyledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı