Gıda Yemeksepeti 150'ye 100TL ve 250'ye 100TL İndirim (Seçili restorantlar)

50 tl çok ucuz.Normalde çiğ köfte yemesemde aldım geçtim.

2 tam ekmek tavuk döner, 2 ayran , 2 supangle aldım. Restaurantın kendi indirimi vardı + 100 TL bu kampanyadan indirim geldi. Bir de Nays ile ödeme yaptım ve şansıma kazı kazandan 25 TL çıktı . 147 TL 'ye gelmiş oldu bu saydıklarım.

Çeşme'de 250 TL'ye 100 TL indirimli söyledim, sağolasın.

Vallahi bende 2 tane orta boy 1L içeceğe 150 ödedim. Pizzalarda özel seçimdi sağ olsun arkadaş haberim bile olmazdı Yemeksepeti kullanmıyorum normalde.

Vallahi bende 2 tane orta boy 1L içeceğe 150 ödedim. Pizzalarda özel seçimdi sağ olsun arkadaş haberim bile olmazdı Yemeksepeti kullanmıyorum normalde.
Afiyet olsun . Pizzalarda 1+1 kampanyasında 150-160 TL 'ye sipariş veriyordum ama kağıt gibi gönderiyorlardı pizza biraz f/p düşük geliyor bana. Bu sefer döner aldım. Ama sizin 100 TL indirim ile 150 TL ise pizzalar biraz daha doyurucu güzel gelir.

Teşekkürler. Haberimiz olmuş oldu ben de kullandım.

Sana da afiyet olsun. Evet 1+1dekiler cidden güzel olmuyor ama pizza hutdan söyledim sıcacık geldi ve aşırı doyurucuydu. Bbq tavuk ve superboll söyledim.

Dürüm yemekten dürüm oldum artık bir daha almama gerek kalmayacak gibi.

Kupon kodu gel al siparişlerinde geçerlidir yazıyor bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…