Gıda Yemeksepeti 25 TL İndirim Kodu: POP25

Bende de çalıştı teşekkürler.
Şöyle bir şey var, ben çok yemek yediğim bir restoranttan söylüyorum yemeği. Restorantta da fiyat aynı internette de, kupon ile tabii daha uyguna geliyor ama gramajı kısıyolar gibi.

Yemeksepeti'nde pop25 kodunu kullanarak popeyes restoranlarında 25 TL indirimden faydalanabilirsiniz. :)

Düzenleme: Kodda hata olduğu için tüm restoranlarda çalışıyor. 30 Eylül'e kadar geçerli.

Bütün restoranlarda çalışıyor şu anda tavuk döner söyledim alakasız bir restoradan 25 ₺ ödedim :D şaka gibi paylaşım için teşekkürler.

Hangi ürünlerde geçerli hocam?

Bütün restoranlarda sadece popeyes değil.

Kod geldi diye yemeksepetine girelim dedik aylar sonra yine aynı rezillik. Bu site hiçbir zaman düzelmeyecek mi bizim hesaplarda mı sorun var anlayamadım.
1663521881848.png

Kod geldi diye yemeksepetine girelim dedik aylar sonra yine aynı rezillik. Bu site hiçbir zaman düzelmeyecek mi bizim hesaplarda mı sorun var anlayamadım. Eki Görüntüle 1521474
Muhtemelen benim gibi aynı telefon numarasını veya aynı kart numarasını başka hesapta da kullandınız. Aylardır ben de cebelleşiyorum bu hatayla, bütün hesaplarımı sildim ve tekrar baştan kaydoldum fakat nafile. En sonunda telefonumdan uygulamayı silip rahatladım, rakip markaları tercih ediyorum.

Ben yine de kuponsuz alacaktım yemeği fakat böyle bir kampanya yapıp da bana hata vermesi, ne bileyim kendimi enayi gibi hissettirdi.

Geri
Yukarı