Yemeksepeti 35/25 kupon alımı

Sağ olun hocam siparişi verdim teşekkür ederim.

Numaran zaten hopi uygulamasında kayıtlı görünüyor. Bu bir hata değil. Eğer sen kayıt olmadıysan şifremi unuttum deyip şifre sıfırlamalısın.

Hocam teşekkür ederim 2 tam boy tavuk döner 4 ayran 1 patates kızarması 1 su ve 1 poşet 11 TL'ye geldi ama sorun şu babaannem ile para yatırmaya gideceğim param kalmamış. :D

Hocam teşekkür ederim 2 tam boy tavuk döner 4 ayran 1 patates kızarması 1 su ve 1 poşet 11 TL'ye geldi ama sorun şu babaannem ile para yatırmaya gideceğim param kalmamış. :D
Rica ederim afiyet olsun :)
Kodu hopiden aldım yemeksepetine girdim yemeği seçtim ödeme kısmında kodu gireceğim önce numara istiyor nerede yanlış yaptım ki :/
Cevap yazardım ama ceza almışsın geçmiş olsun :D :D
Şaka bir yana yemek sepeti uygulamasında Diğer-Bilgilerim kısmına girip kayıtlı bir numara var mı diye bakın eğer varsa kaldırın. Numarasız deneyin. Eğer olmazsa uygulamayı silip baştan kurun numara ile değil e-posta ile üye olun, üyeyseniz e-posta ile giriş yapmayı deneyin. O da olmazsa son çare indirim kodunu kullanmak için bir aile üyenizin numarası ile sıfırdan üye olun.

Son düzenleme:
Kuponları kullanmak için kredi kartı gereklidir diyor. İninal kullansak işe yarar mı? Ona göre gidip para atacağız İninal'a.

Kuponları kullanmak için kredi kartı gereklidir diyor. İninal kullansak işe yarar mı? Ona göre gidip para atacağız İninal'a.
Spesifik olarak kredi kartı gereklidir mi diyor yoksa online ödemede geçerlidir mi diyor? Çünkü ben online ödeme olarak biliyorum. Eğer benim bildiğim gibi ise İninal kartı ile ödeme yapabiliyorsunuz dolayısı ile işe yarar.

Spesifik olarak kredi kartı gereklidir mi diyor yoksa online ödemede geçerlidir mi diyor? Çünkü ben online ödeme olarak biliyorum. Eğer benim bildiğim gibi ise İninal kartı ile ödeme yapabiliyorsunuz dolayısı ile işe yarar.
Evet online ödeme diyordu, kredi kartı yazdım direkt.

Geri
Yukarı