Gıda Yemeksepeti 50 TL indirim kuponu.

Şu kuponları o kadar az insan kullanabiliyor ki. Yine ne hatası verecek diye merak ettim ve denemek istedim. Tüm şartları sağlayıp kuponu girdiğimde YS'nin kuponu kullanmamam için sergilediği performans:

Bu arada geçerli değil diye uyarı verdiği şehir İzmir. Bayburt, Muş falan değil.

İfadeler: Tim
Tekirdağ'da kuponu hesabıma ekleyebildim. İzmir'de böyle bir hata vermesi gerçekten ilginç. Yemeksepeti, "Bu kuponu ekleyeceğiz ama çok fazla kişi kullanırsa zarar ederiz. 5-10 tane hata kodu ekleyelim ve müşterilere rastgele gösterelim ki hem kampanya yapmış olalım hem de herkese kullandırmamak için bir bahanemiz olmuş olsun." demiş gibi sanki. En saçma olanı da bazı hesapları kara listeye alıp hiçbir kuponu kullandırmaması.

Kod, Kod kullan bölümünde gri gözüküyor
Sepet Tutarım 100'den yüksek, Yemeksepeti teslimatlı fakat anlamadım.

Yemeksepeti teslimatlı restoranlarda geçerli minimum 100 TL sepet tutarina 50 TL indirim kuponu: 50yst.

Teşekkür ederim kupon hesaba tanımlandı fakat indirim uygulanmıyor koşullarda dikkatimi çeken teslimat için geçerlidir yazıyor ne demek oluyor.

Şu an o kişi ismimi bilmediği için erişemez yemeksepetinde sızıntısı olursa o zaman ismi bulur. Ücretsiz sitede bile var hala engellenmiyor.
Bu nasıl mantık? Yemeksepetinden veri sızdırıldığında alın bu tntfurkanın ismi soyismi diye sızdırılmıyor ki, aynı devlet verilerinde olduğu gibi isim soyisim, adres vb şeklinde dosyalar yayınlanıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…