Gıda Yemeksepeti 50 TL indirim kuponu.

Şu kuponları o kadar az insan kullanabiliyor ki. Yine ne hatası verecek diye merak ettim ve denemek istedim. Tüm şartları sağlayıp kuponu girdiğimde YS'nin kuponu kullanmamam için sergilediği performans:

Screenshot_1.png

Bu arada geçerli değil diye uyarı verdiği şehir İzmir. :) Bayburt, Muş falan değil.

Şu kuponları o kadar az insan kullanabiliyor ki. Yine ne hatası verecek diye merak ettim ve denemek istedim. Tüm şartları sağlayıp kuponu girdiğimde YS'nin kuponu kullanmamam için sergilediği performans:

Eki Görüntüle 1681696

Bu arada geçerli değil diye uyarı verdiği şehir İzmir. :) Bayburt, Muş falan değil.
Tekirdağ'da kuponu hesabıma ekleyebildim. İzmir'de böyle bir hata vermesi gerçekten ilginç. Yemeksepeti, "Bu kuponu ekleyeceğiz ama çok fazla kişi kullanırsa zarar ederiz. 5-10 tane hata kodu ekleyelim ve müşterilere rastgele gösterelim ki hem kampanya yapmış olalım hem de herkese kullandırmamak için bir bahanemiz olmuş olsun." demiş gibi sanki. En saçma olanı da bazı hesapları kara listeye alıp hiçbir kuponu kullandırmaması.

Şu an o kişi ismimi bilmediği için erişemez yemeksepetinde sızıntısı olursa o zaman ismi bulur. Ücretsiz sitede bile var hala engellenmiyor.
Bu nasıl mantık? Yemeksepetinden veri sızdırıldığında alın bu tntfurkanın ismi soyismi diye sızdırılmıyor ki, aynı devlet verilerinde olduğu gibi isim soyisim, adres vb şeklinde dosyalar yayınlanıyor.

Geri
Yukarı