Gıda Yemeksepeti Carl's Jr. indirim kuponu

Kupon kişiye özel. Benim hesabıma yüklenmiş. 40 TL'ye 25 TL indirim yapılıyor. Kontrol edin derim, size de gelmiş olabilir.

Gelmemiş hocam. Zamanında bana 40TL indirim kodu gelmişti 42 liralık bir şey söyleyip 2 lira ödemiştim.

Gelmemiş hocam. Zamanında bana 40TL indirim kodu gelmişti 42 liralık bir şey söyleyip 2 lira ödemiştim.
hocam saka maka 2 tlmı odedınız benım trendyoldada gelıyor ancak yemek tutarı mınımım 20 tlden baslıyor yanı kuponu kullanabılmen ıcın 20ustu bısey alman lazım yemek sepedındede var cogu restorantlarda sız nasıl 2 tl ye aldınız?

Hocam vallahi 2 liraya çiğ köfte + tavuk pilav + ayran yedim.

Kupon gelince öyle oluyor hocam Yemeksepeti’nde, diyelim 40TL sınırı var restorantın 40,1TLlik şey söyleyip 40 liralık kupon kullanılabiliyor. Trendyolyemek’te kuponla beraber o sınırın üstünde olmalı diyor.

Aynen oyle.

@Okay many bazı restoranlar ücretsiz gönderim yapıyor.

Hocam o restorantlar var ya, ben nasıl bılebılırım? Yemeksepetınde halen bu restorantlar var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da Coffy'de 40'a 25 vermiş. Sanırım rastgele yerlerden rastgele indirimler veriliyor kullanıcılara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…