Yemeksepeti hesabı satan Instagram hesapları güvenilir mi?

Paylaştığım yöntemle alıp satıyorlar desenize :D Alabilirsiniz yani yapacak bir şey yok. Numara kalmadığı için bir şey yapılamıyor numara onayı için.
Biraz daha pahalıya almış oluyorum ama yinede ucuza denk geliyor. Şimdi aşırı seçici olduğum için yemek seçeceğim 1 saat :D

Yukarıda paylaşılan 5sms.net sitesi yabancı bir site olduğu için ödeme yapma kısmı biraz uğraştırıcı. Zorluk yaşayan olursa yardımcı olabilirim.

Yukarıda paylaşılan 5sms.net sitesi yabancı bir site olduğu için ödeme yapma kısmı biraz uğraştırıcı. Zorluk yaşayan olursa yardımcı olabilirim.
Hocam yardımcı olabilirseniz mutlu olurum.

Rusya numarası çalışmıyor hocam. Yurt dışı numarası kullanma yolunu buldunuz mu? veya Türkiye numarasıyla mı yapıyorsunuz?

Türkiye numaralarında sanal numara yok. Ben kaç kere aldım. Numarayı merak ettiğimde ya kapanmış hatlar ya da yaşlı insanların numaraları oluyor. Arkadaşım hatta arayıp konuşmuştu adam her seferinde farklı yerlerden SMS geliyor demişti.

Türkiye numaralarında sanal numara yok. Ben kaç kere aldım. Numarayı merak ettiğimde ya kapanmış hatlar ya da yaşlı insanların numaraları oluyor. Arkadaşım hatta arayıp konuşmuştu adam her seferinde farklı yerlerden SMS geliyor demişti.
Kullandığım site sanal numaralar sattığını iddia ediyor. Tüm servislerinde sanal ibaresi bulunuyor. Hiçbir fikrim yok ama sanal diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı