Yemeksepeti ilk siparişe özel indirimi uygulamak

SametHan0

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Yemeksepeti ilk siparişe 60TL'ye 40TL indirim yapıyor. Ben şimdi yeni hesap açıp numara doğrulama ekranında Almanya'daki kuzenimin numarasını verip doğrularsam indirim olur mu yoksa numara çöp mü olur?

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Yemeksepeti ilk siparişe 60TL'ye 40TL indirim yapıyor. Ben şimdi yeni hesap açıp numara doğrulama ekranında Almanya'daki kuzenimin numarasını verip doğrularsam indirim olur mu yoksa numara çöp mü olur?

Evet Olur

Yani indirim sağlanır sanırım fakat Almanya bir sıkıntı yaratır mı bilmiyorum

Şuan sadece türk numaraları ile onay yapılıyor diye biliyorum. Yurtdışı seçince bu ülke desteklenmiyor hatası veriyor. Ayrıca daha önce başka sipariş verilmiş cihazdan denerseniz kupon çalışmaz. Bilgisayar da yeni gizli sekme açıp oradan sipariş vermeyi deneyin yeni numara bulursanız. Kupon kodu da Enfes40 50/40 indirim yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı